Chcete prestať fajčiť, ale nedarí sa vám? Vďaka TEJTO BYLINKE prestanete fajčiť raz a navždy!

Prestať fajčiť nie je vôbec jednoduché. Pre mnohých ľudí to predstavuje niekoľkoročný, niekedy aj celoživotný boj. Nie všetci fajčiari sú naozaj závislí a u niekoho ide čisto o príležitostné si vychutnanie cigarety.

Pre ľudí, ktorí bez fajčenia nemôžu vydržať je snaha prestať fajčiť naozaj náročná. Možno sa vám to nezdá, no chuť na cigaretu spôsobuje závislosť organizmu, ktorá je rovnaká, ako pri ktorejkoľvek inej droge. Pri cigaretách je to spoločnosťou vnímané odlišne a menej vážne iba preto, lebo je to droga legálna.

Fajčenie spôsobuje množstvo zdravotných ťažkostí. Fajčenie neohrozuje len fajčiara, ale tiež jeho okolie, ktoré sa stretáva s pasívnou formou fajčenia. Závislosť na cigaretách spôsobuje nikotín a preto prvou možnosťou po ktorej ľudia v snahe prestať fajčiť siahajú sú náplasť alebo žuvačka s obsahom nikotínu. V tomto článku vám poradíme zázračnú medicínu priamo z prírody.

Touto medicínou je bylinka, ktorá vám zaručene pomôže prestať fajčiť. Jej meno je stévia a určite ste o nej už počuli. Tieto nenápadné sladké lístky neobsahujú nikotín,avšak pri jej konzumácii sa do tela dostávajú látky, ktoré blokujú signály mozgu žiadajúceho si nikotín.

Pokračovanie článku na druhej stránke

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*