Korenie, ktoré je najúčinnejším spôsobom, ako zastaviť vážne krvácanie za 10 sekúnd!

Ak sa kvôli práci alebo z iného dôvodu často zraníte alebo porežete, určite viete, aké ťažké je zastaviť krvácanie. Ale jedno korenie, konkrétne kajenské korenie, sľubuje, že zastaví krvácanie aj v hlbokých ranách.

Ako to funguje?

Podľa stránky eHow: “Zázračná látka, kajenské korenie, dokáže za väčšiny okolností zastaviť krvácanie za menej ako minútu. Funguje preto, lebo kajenské korenie reaguje s telom tak, že vyrovnáva krvný tlak. Keď sa tlak vyrovná, krv sa rýchlo zrazí.”

Kajenské korenie vracia krvný tlak na normálnu úroveň, takže sa ľahšie zráža. Môže sa použiť na akúkoľvek ranu na zastavenie krvácania a môže sa aplikovať lokálne alebo konzumovať. Pri vážnych poraneniach by ste sa však mali poradiť s lekárom. Kajenské korenie je len spôsob, ako zabrániť strate krvi na ceste k lekárovi.

Niekoľko tipov na konzumáciu kajenského korenia, ako navrhuje Dr. John Christopher:

“Čajovú lyžičku kajenského korenia rozpustite v pohári teplej vody, vypite a do niekoľkých sekúnd sa krvácanie zastaví. Krvný tlak sa namiesto hromadenia v mieste krvácania vyrovná a proces zrážania krvi sa urýchli. Či už ide o vnútorné alebo vonkajšie krvácanie, čajová lyžička kajenského korenia v pohári teplej vody krvácanie rýchlo zastaví.”

Kajenské korenie má antibakteriálne vlastnosti a zabraňuje infekciám spojeným s ranami a reznými ranami. Tento muž použil kajenské korenie na vážne zranenie, ktoré utrpel doma a ranu si polial kajenským korením. Pozrite si výsledky:

Ak je pre Vás tento príspevok užitočný, zdieľajte ho aj so svojimi priateľmi a rodinou.

Written By
More from redakcia
Kakaové rezy s úžasným vanilkovým krémom!
Na prípravu cesta budeme potrebovať: 500 ml mlieka 200 g kr. cukru...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *