Lekári sú v šoku! Táto zložka môže zabiť až 93% rakoviny hrubého čreva v rekordnom čase.

Rakovina hrubého čreva je jednou z najbežnejších typov rakoviny u mužov a žien na svete. Štúdie ukázali, že rôzne prírodné prostriedky, môžu mať pozitívny vplyv na ochorenie a poskytujú pozitívny vplyv v boji proti rakovine hrubého čreva.

Bohužiaľ, moderná medicína je stále pod kontrolou farmaceutického podnikania a väčšina terapeutických výskumov je stále dotovaná farmaceutickými organizáciami, pretože sú zamerané hlavne na peňažné príjmy.

Kokosový olej sa nedávno ukázal, že má úžasný účinok proti rakovine hrubého čreva. Táto štúdia sa uskutočnila na univerzite v Adelaide v Austrálii, kde sa zistilo, že kyselina laurová (ktorá tvorí polovicu obsahu hlavných zlúčenín kokosového oleja) môže zabiť viac ako 93% nádorových buniek hrubého čreva za menej ako 48 hodín po liečbe.

Kokosový olej sa nedávno používal na liečbu pacientov so srdcovým ochorením, Alzheimerovou chorobou a diabetom.

Klinické štúdie z Americkej spoločnosti pre výživu ukázali, že tuk z kokosového oleja môže byť užitočný pri liečbe, napríklad diabetu, osteoporózy, vírusových ochorení (mononukleóza, hepatitídy C, herpes), ochorenia močového mechúra, Crohnovej choroby, rovnako ako na liečbu malígneho nádoru.

Tiež sa ukázalo, že kokosový olej môže znížiť príznaky chemoterapie.

Pokračovanie článku >

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*