Lekári sú v šoku! Tento muž si úplne vyliečil rakovinu S MEDOM A BYLINKAMI…

Muž menom Ante Kresich bol diagnostikovaný na rakovinu pľúc približne pred 13 rokmi.

Chorvátski lekári mu odporúčali, aby si dal svoje osobné záležitosti do poriadku, pretože mu už neostávalo veľa času.

Pán Kresich mal však iné plány.

Napriek všetkým prekážkam, ktoré mal pred sebou, sa dokázal z rakoviny vyliečiť pomocou svojej po domácky vyrobenej medicíny. Tá pozostávala z medu a byliniek.

Tvrdí, že má dostatok silných dôkazov, ktoré budú stačiť na presvedčenie aj tých najtvrdších skeptikov a tiež zaujať hľadačov kuriozít.

Avšak to najdôležitejšie, čo chce pán Kresich dosiahnuť, je poskytnúť nádej a pomoc pre trpiacich onkologických pacientov, ktorí hľadajú holistickú, lacnú a nekonvenčnú liečbu. Takú, čo aj naozaj funguje.

Ako reagovali lekári na zázračné vyliečenie

Lekári boli správou o jeho vyliečení užasnutí rovnako, ako ktokoľvek iný. Netypicky pre onkológov ho povzbudzovali v tom, aby ďalej pokračoval v robení v toho, čo pre vyliečenie svojej rakoviny robí.

No a samozrejme, že boli jeho úspechom zarazení.

Existujú však aj takí lekári, ktorí sa držia starého príslovia, že „dôkaz sa nachádza v pudingu“, čo znamená, že uznávajú úspech ako výsledok dlhodobého snaženia a tvrdej práce.
Keď Kresichovi lekári urobili finálne testy, nenašli v celom jeho tele ani náznak rakoviny. To všetko vďaka medu a bylinkám.

Kresich vysvetľuje:

Opustil som nemocnicu v apríli a už v júli som bol úplne iným človekom. Keď som šiel na konzultácie k svojim lekárom, neverili, že som stále nažive.

Verili však výsledkom testov, ktoré nasledovali.

Získal nový zmysel života. Tesne minul smrť a znieslo sa na neho mnoho požehnaní. Ak by ste ho stretli dnes, nikdy by ste neverili, že bol tak blízko smrti.

V súčasnosti prekypuje energiou a vierou v jeho liek na rakovinu. Je otvorený konzultáciám s ľuďmi z celého sveta, ktorí sa o jeho liečbu zaujímajú a chcú sa ju naučiť. Má tiež nové zamestnanie. Stal sa včelárom. Jeho presný recept je dodnes záhadou. Avšak žena z blízkej Bosny sa podelila o svoj recept založený na mede a zázvore, s ktorým tak isto bola schopná vyliečiť rakovinu.

Pokračovanie článku nižšie na druhej strane >

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*