MUDr. Ján Miklánek: Pitie kávy s mliekom napomáha vzniku rakoviny!

MUDr. Jan Miklánek: NEPITE TÚ KÁVU S MLIEKOM!!!

Nesmel som o tom písať, pretože by to vzbudilo paniku medzi českým aj slovenským ľuďom! Betalactoglobulin – nachádzajúci sa v kravskom mlieku – sa s kofeínom nadväzuje na zlúčeninu, ktorá dráždi sliznicu hrubého čreva a napomáha k vzniku – RAKOVINY v tejto lokalite!!! Preto sme na svete jedni z najviac postihnutých rakovinu hrubého čreva a konečníka.

Zase som mal pravdu!!! Hovorím to už 15 rokov a hovorím stále: NEPITE TÚ KÁVU S MLIEKOM!

Pošlite – povedzte to teda všetkým známym, na ktorých vám záleží! Silne varujúce lekárske a biologické vysvetlenie PREČO!

Kombinácia čiernej kávy a tuku z mlieka, smotany, atď. totiž na celé naše telo nepôsobí ani trochu priaznivo!!! Pôsobí totiž veľmi zle na dvanástnik – (čiže duodenum), ktorý potom v kŕčoch stiahne svoje hladké svalstvo a následne začne vyraďovať z prevádzky slinivku brušnú. Ďalej potom zablokuje aj celý žlčník.

Žlčník je vlastne zásobné skladisko žlče v našom organizme. Žlč sa má samočinne do tráviacej sústavy uvoľňovať zakaždým, keď zjeme čokoľvek mastné, ​​aby prijatý tuk bol pre správne následné strávenie vopred dostatočne emulgovaný. Ak nám ale žlčník z akéhokoľvek dôvodu riadne nefunguje, máme zamiesené na mnohé ďalšie zdravotné problémy označované dnes za bežné civilizačné choroby.

Pokračovanie článku na druhej strane >

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*