Najlepším liekom na choroby je propolis. Treba ho len vedieť správne použiť…

Propolis (včelie lepidlo) je zmesou živíc, vosku, éterických olejov a ďalších biologicky aktívnych prírodných látok. Účinný je v kombinácii s liehom, kde sa zosilňujú jeho prírodné antiseptické a antivírusové vlastnosti. Propolis zvyšuje odolnosť organizmu a urýchľuje jeho rekonvalescenciu, užíva sa v “chrípkovom období” a je vhodným pomocníkom pre ženy v prechode.

Kombinácia propolisu a mlieka má špeciálny účinok: okrem liečenia prechladnutia a pľúcnych ochorení sa zlepší celková pohoda a spánok, odstránia sa podráždenosť a únava.

10% tinktúra propolisu sa najlepšie dá kúpiť v lekárni. 25 ml injekčná liekovka vám vydrží dlho, ale stojí to len pár centov.

Vezmite si propolis vo večerných hodinách pred spánkom. 20 kvapiek rozmiešajte v 100 ml horúceho mlieka a opakujte po dobu 10 dní raz za mesiac. Celá kúra sa opakuje po 4-6 mesiacov.

Pri liečbe prechladnutia u detí sa po prvých kvapkách propolisovej tinktúry prejaví pozitívny účinok. Pre deti predškolského veku dajte 1-2 kvapky propolisu v 1/3 šálky horúceho mlieka pred spaním.

Táto tinktúra účinne pomáha pri pankreatitíde, gastritíde, žalúdočných vredoch, ochorení pečene. Užívajte tinktúru propolisu podľa uvedenej schémy počas 6 mesiacov.

Propolis s mliekom znižuje hladinu cholesterolu v krvi, lieči ekzém a iné kožné ochorenia, normalizuje menštruačný cyklus.

Propolis má veľmi významný vplyv na mentálnu stabilizáciu. Ak užijete tinktúru propolisu, všetky rušivé myšlienky zmiznú a naladíte to najlepšie, a to je veľmi dôležité počas akejkoľvek liečby.

Pokračovanie článku na druhej strane >

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*