Najstarší muž na svete sa dožil 256 rokov a toto je tajomstvo jeho dlhého života!

Prečo je ťažké tomu veriť?

V západnom svete je priemerná dĺžka života 70-85 rokov. Ak niekto žije až do veku 100 rokov, je už výnimočný. Preto, keď budeme počuť, že niekto žije viac ako 200 rokov, je to veľmi podozrivé. Musíme však pochopiť, že sú to ľudia, ktorí celý svoj život trávia svoje dni úplne inak ako tí, ktorí žijú v západnom svete. Nepracujú od 9 do 17, nemusia sa vysporiadať s dlhmi, dýchať znečistený mestský vzduch.

Nejedia rafinované cukry, múku a potraviny, ktoré neobsahujú tučné potraviny alebo geneticky modifikované potraviny. Nefajčia ani nepijú alkohol a nepoužívajú antibiotiká. Jedia zdravo, každý deň jedia bylinky a korenie. Trávia svoj voľný čas v prírode, v dobrom ovzduší, kde vykonávajú dýchacie cvičenia a meditujú. Relaxujú sa, spia dobre. V našom uponáhľanom svete sa môžeme uvoľniť počas našich prázdnin. Ale každý deň žijú akoby sme my urobili počas dovolenky.

Nepochybujem o tom, že sme všetci schopní dosiahnuť samostatne sto rokov veku života i viac, ak budeme venovať pozornosť fyzickému, duševnému a duchovnému zdraviu.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*