Silný prírodný liek: Skombinujte tieto 4 látky a rakoviny sa už nikdy nemusíte báť.

Príprava a užívanie

Skombinujte v miske všetky uvedené látky a dobre ich zamiešajte.

Vyrobenú zmes potom pridajte do šalátov, omáčok, polievok či dusených jedál.

Ďalej z nej môžete vyrobiť extra zdravý džús, tým že ju pridáte do ovocnej alebo zeleninovej šťavy, prípadne si ju primiešať do jogurtu.

Pokiaľ chcete a nevadí vám intenzita a výrazná chuť tejto zmesi, môžete ju skonzumovať aj priamo.

Dávkovanie

Pri prevencii stačí užívať 1 až 2 krát týždenne.

Pri liečbe rakoviny, zápalov, bolestí kĺbov, artritídy a ďalších chronických ochorení užívajte túto zmes 2 až 3 krát denne.

V čom spočíva tajomstvo tohto receptu?

Kurkuma je najsilnejšou zložkou receptu. Zvlášť cenené sú jej protirakovinové, antioxidačné a protizápalové účinky. Chronické zápaly sú totiž hlavnou príčinou cukrovky, kardiovaskulárnych ochorení i rakoviny.

Kurkuma obsahuje aktívnu látku kurkumín. Ide o phytonutrient so silnými protizápalovými vlastnosťami.

Veda potvrdila, že liečebné terapie založené na kurkumíne ponúkajú úžasné efekty pri liečbe rakoviny pankreasu, vaječníkov, prostaty, mozgu a hrubého čreva.

Korenie zvyšuje absorpciu kurkumínu v črevách.

Podľa posledných vedeckých výskumov piperín (aktívna látka v korení) zvyšuje absorpciu kurkumínu až o neuveriteľných 2000%, čím výrazne zlepšuje jeho biologickú dostupnosť.

Zázvor je ďalšou látkou so silnými protirakovinovými, antioxidačnými a protizápalovými účinkami. Má schopnosť blokovať faktory spôsobujúce rakovinové bujnenie a odstraňovať zápaly.

Zázvor sa tiež často používa na liečbu nevoľnosti a zvracania. Dokonca existujú tvrdenia, že výrazne stimuluje odbúravanie tukov a toxínov, ktoré sa v tukoch často hromadia.

Olivový olej je známy svojimi blahodarnými účinkami na zdravie.

V poslednej dobe sa však objavuje stále viac a viac štúdií, ktoré poukazujú na výrazný protirakovinový účinok viacerých jeho zložiek, ako sú skvalén, terpenoidy a oleocantal.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*