Už žiadny kašeľ ani kýchanie na jeseň alebo v zime! Stačí, ak k popučenému banánu pridáte tieto 2 suroviny, ktoré má doma každý!

Je tu opäť chladné obdobie a s ním prichádza aj zvyčajne kašeľ a prvé prechladnutia. Po čom zvyknete v takýchto prípadoch siahať? Mnohí siahnu rovno po tabletkách, čo je samozrejme niekedy takmer nevyhnutné, je však medzi nami aj dosť takých, ktorí si radšej pomôžu prírodnou lekárničkou. Bez chémie.

O liečivých vlastnostiach medu vie snáď každý. Napadlo vás ho ale niekedy zmiešať s tak trochu exotickým ovocím, akým je banán? Ani nás nie. A nie, nejdeme robiť žiaden koláč. Ideme si vyrobiť chutný liek proti kašľu!

S banánom proti kašľu

Ak aj vám strpčuje život nepríjemný suchý kašeľ, za pomoci banánu si viete veľmi rýchlo dopomôcť k vytúženému vykašlievaniu a uvoľneniu hlienov. V banánoch sa totiž v bohatom množstve nachádza vitamín B, PP, A a C. Okrem toho obsahujú nesmierne veľa vlákniny, sacharózy, enzýmov, karoténu, draslíka, horčíka, železa a ďalších užitočných mikroelementov a minerálov.

Pokračovanie na druhej stránke >

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*