Úžasná liečba horúcou vodou, ktorá topí tuky a lieči vážne choroby!

Zabudnutý recept na liečbu horúcou vodou od známeho liečiteľa Petra Dimkova, ktorý preukázateľne topí tuk a lieči vážne choroby. Všetci vieme, že voda je najužitočnejšou tekutinou pre ľudské zdravie. Podľa zabudnutého receptu Petra, známeho liečiteľa, je terapia horúcou vodou pre naše telo zázrakom.

Niekoľko šálok horúcej vody s kvapkou citrónovej šťavy, ktoré vypijete po malých dúškoch v priebehu hodiny, vás prinúti potiť sa. No pri potení sa z tela dostávajú škodlivé toxíny, ako aj kyselina močová a mliečna, ktoré spôsobujú množstvo kardiovaskulárnych problémov a bránia normálnemu krvnému obehu.

Podľa tohto zabudnutého receptu by sme po vypotení mali počas nasledujúcej hodiny piť vodu izbovej teploty, aby sme obnovili rovnováhu vlhkosti v tele. Túto celkovú očistu tela by sme mali praktizovať aspoň dvakrát týždenne, radí Peter. A v rámci prevencie nám náš terapeut radí piť pohár teplej vody nalačno, pol hodiny pred každým jedlom, trikrát denne.

Pôsobí ako čistič žalúdka a čriev od nahromadenej potravy spracovanej v žalúdku, našich zvyškov a jedov. Dimkov povedal, že keď všetci umývame riad s tukom v horúcej vode, prečo by sme si takto nemohli očistiť telo. Výsledky tohto jednoduchého a lacného postupu vás prekvapia.

Už po týždni si všimnete, že vaša pokožka tváre získala žiarivý vzhľad. Dáte zbohom večne nafúknutému a nepravidelnému žalúdku a ľahko sa zbavíte nahromadeného odpadu. Na liečbu nepríjemnej zápchy nie sú potrebné žiadne ďalšie lieky.

Zaujímavé však? Podeľte sa o tento príspevok aj so svojimi priateľmi.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*