Vďaka tomuto receptu sa mi vyčistila pečeň, schudla som, obnovili sa mi bunky v tele a to už za 72 hodín.

Čistá krv ide ruka v ruke s čistou pečeňou. Každý, kto si už niečo s pečeňou užil vie, že tento orgán je pre naše zdravie nesmierne dôležitý. Čo však vedia všetci je fakt, že pečeň si dokážeme “zničiť” za pár rokov nesprávnou životosprávou…

Dnes si ukážeme malý zázrak z domácich lekárničiek našich babičiek.

Nevhodná strava, alkohol a mnoho iných faktorov ničí bunky našej pečene a my si to často uvedomíme až keď prídu problémy, spravidla po päťdesiatke, v tom horšom prípade ešte po štyridsiatke. Tento článok nemá za cieľ povzbudzovať vás, aby ste prestali vyprážať rezne alebo začali jesť klíčky. Z útrob domácej medicíny sme vyhrabali starý recept, ktorý používali ako liečivo na všetky možné neduhy ešte naše babičky.

Ja som ho vyskúšala pred pár mesiacmi. Od tej doby som z ničoho nič schudla niekoľko kíl, menej sa potím a prestali sa mi lámať nechty. A čo je najlepšie zo všetkého, cítim sa nabitá energiou a prestala som byť chronicky unavená.

Keď si tento malý zázrak skúsite pripraviť a jeho konzumácii venujete istú pravidelnosť, zaručene sa budete cítiť lepšie a prejdú vás nielen zažívacie problémy, ale zmizne aj množstvo iných, úplne bežných každodenných nepríjemností, ktoré vás neraz trápia aj celé mesiace či roky. Tento starý recept na očistu pečene je tiež výbornou prevenciou pred chorobami kardiovaskulárneho systému.

Celá veda je v obyčajných hrozienkach. Odvar zo sušených hrozienok aktivuje biochemické procesy v tele a vyčistí krv a pečeň od toxínov. Odteraz budete sušené ovocie milovať. Na čo si však musíte dať pozor je nákup hrozienok. Vyberajte čo najtmavšie sfarbenie a ak sa dá skúste hrozienka v obchode v balíčku aj trochu pokrčiť. Nesmú byť príliš tvrdé, lepšie sa uvoľnia potrebné látky, pokiaľ budú hrozienka mäkšie.

Článok pokračuje na druhej strane >

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*