Vytlačila šťavu z citróna do olivového oleja a robí to stále! Zistite prečo!

Bežné lieky majú často nepredvídateľné vedľajšie účinky a sú drahé. Existuje však prírodný vzorec s úžasnými zdravotnými výsledkami. Stačí, ak v čajovej lyžičke zmiešate citrónovú šťavu s trochou olivového oleja. Hotovo! Je to jednoduché a má to cenné výhody. Čítajte ďalej a zistite niektoré z nich.

Citrón + olivový olej = jedinečné zdravotné výhody
Bojuje proti zápche

Táto kombinácia pomáha premastiť sliznicu tráviaceho traktu a aktivuje funkciu močového mechúra. Obsahuje antioxidanty, ktoré nám pomáhajú zbaviť sa toxínov a podporujú správne trávenie potravy.

Ochrana srdca

Olivový olej je bohatý na mastné kyseliny, ktoré pomáhajú kontrolovať a zlepšovať krvný obeh a okrem toho odstraňujú zlý cholesterol. Pôsobí protizápalovo a dodáva veľa vitamínov.

Udržuje rovnováhu pečene a žlčníka

Keď sa cítite nafúknutí a veľmi unavení, môže to byť spôsobené tým, že vaše telo je plné toxínov. Pomôžte svojej pečeni odstrániť ich.

Bolesti kĺbov a reumatické bolesti

Vďaka protizápalovým vlastnostiam tejto zmesi dokáže 1 čajová lyžička každé ráno bojovať proti nepríjemným bolestiam.

Na posilnenie nechtov, vlasov a pokožky

Ak chcete posilniť slabé a lámavé nechty, zmiešajte v miske 1 polievkovú lyžicu olivového oleja s 1 polievkovou lyžicou citrónovej šťavy a ponorte si ruky na 10 minút pred spaním. Môžete si tiež nasadiť bavlnené rukavice, ktoré pomôžu živinám preniknúť hlbšie do nechtov počas noci.

Olej a citrón prispievajú k zdravým, silným a lesklým vlasom a bojujú proti lupinám. Antiseptické a adstringentné vlastnosti citrónu môžu zlepšiť liečbu kožných ochorení.

Zmiešajte a vypite 1 polievkovú lyžicu olivového oleja s čerstvo vylisovanou citrónovou šťavou, aby ste si udržali zdravé telo, lesklé vlasy a jemnú pokožku.

Ako vidíte, výsledky tejto kombinácie sú mimoriadne prospešné pre naše zdravie. Dúfame, že tieto informácie boli pre vás užitočné.

Written By
More from redakcia
Domáca paštéta – toto ste ešte nejedli!
Ingrediencie: – 400 g mletého mäsa – 400 g kuracej pečene –...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *