Vytlačila šťavu z citróna do olivového oleja a robí to stále! Zistite prečo!

Bežné lieky majú často nepredvídateľné vedľajšie účinky a sú drahé. Existuje však prírodný vzorec s úžasnými zdravotnými výsledkami. Stačí, ak v čajovej lyžičke zmiešate citrónovú šťavu s trochou olivového oleja. Hotovo! Je to jednoduché a má to cenné výhody. Čítajte ďalej a zistite niektoré z nich.

Citrón + olivový olej = jedinečné zdravotné výhody
Bojuje proti zápche

Táto kombinácia pomáha premastiť sliznicu tráviaceho traktu a aktivuje funkciu močového mechúra. Obsahuje antioxidanty, ktoré nám pomáhajú zbaviť sa toxínov a podporujú správne trávenie potravy.

Ochrana srdca

Olivový olej je bohatý na mastné kyseliny, ktoré pomáhajú kontrolovať a zlepšovať krvný obeh a okrem toho odstraňujú zlý cholesterol. Pôsobí protizápalovo a dodáva veľa vitamínov.

Udržuje rovnováhu pečene a žlčníka

Keď sa cítite nafúknutí a veľmi unavení, môže to byť spôsobené tým, že vaše telo je plné toxínov. Pomôžte svojej pečeni odstrániť ich.

Bolesti kĺbov a reumatické bolesti

Vďaka protizápalovým vlastnostiam tejto zmesi dokáže 1 čajová lyžička každé ráno bojovať proti nepríjemným bolestiam.

Na posilnenie nechtov, vlasov a pokožky

Ak chcete posilniť slabé a lámavé nechty, zmiešajte v miske 1 polievkovú lyžicu olivového oleja s 1 polievkovou lyžicou citrónovej šťavy a ponorte si ruky na 10 minút pred spaním. Môžete si tiež nasadiť bavlnené rukavice, ktoré pomôžu živinám preniknúť hlbšie do nechtov počas noci.

Olej a citrón prispievajú k zdravým, silným a lesklým vlasom a bojujú proti lupinám. Antiseptické a adstringentné vlastnosti citrónu môžu zlepšiť liečbu kožných ochorení.

Zmiešajte a vypite 1 polievkovú lyžicu olivového oleja s čerstvo vylisovanou citrónovou šťavou, aby ste si udržali zdravé telo, lesklé vlasy a jemnú pokožku.

Ako vidíte, výsledky tejto kombinácie sú mimoriadne prospešné pre naše zdravie. Dúfame, že tieto informácie boli pre vás užitočné.

Written By
More from redakcia
Božský koláč pre celú rodinu, s čokoládovo-hrozienkovou polevou!
Ingrediencie: 6 vajec 3/4 šálky cukru 3/4 šálky pšeničnej polohrubej múky 2...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *