5 signálov, ktorými s nami komunikujú anjeli. Toto by mal poznať každý!

Začína zlyhávať elektronika a vypadáva elektrina

Znamenia zhora alebo z paralelných svetov môžu mať aj tieto prejavy. Sme stvorení z hmoty, avšak elektrina, to sú vlny, ktoré môžu naše svety prepájať. Ak vám neštartuje auto, aj keď zapaľovanie je v poriadku, je možné, že váš silný anjel strážny vás práve v tejto chvíli nechce pustiť na cestu. Počúvajte pozornejšie pieseň, ktorú hrajú v rozhlase, asociatívne vnímanie vám pomôže sa zorientovať – buď vám ukáže na toho, kto sa o vás stará alebo na príčinu zdržania. Ľakať sa netreba.

Napriek hororom na podobné témy si pamätajte jedno: telo sa mohlo dávno rozpadnúť na prach, ale energia spájajúca vás s niekým, kto vás z onoho sveta chráni, je večná.

Ste náhle naplnení nevysvetliteľným pocitom

Ak otázka, na ktorú ste ani za nič nemohli nájsť odpoveď, je náhle nad slnko jasnejšia, je to tiež znamenie zásahu informačného toku z iného sveta. Niekto, kto vás chráni, sa postaral, aby vás poznanie osvietilo, aby ste pochopili, porozumeli a odhalili niečo, čo vám skôr nešlo do hlavy. Je to prejav starostlivosti vašich duchovných ochrancov a blízkych.

Telepatia, neodbytné vnútorné želanie niečo urobiť alebo intuícia, hovorte tomu ako chcete, zakaždým, keď v duchu prosíte o pomoc, je to práve táto sila, ktorá vám napovie. Stačí počúvať.

Vašich päť zmyslov sa posilňuje

Svoj reálny svet vnímate prostredníctvom čuchu, hmatu, chuti, zraku a sluchu. Svet ireálny vám odovzdá svoj signál takým spôsobom, že ihneď pochopíte – taká vôňa alebo zvuk sa na danom mieste nemohli vyskytovať. Napríklad vôňa konkrétneho kvetu alebo trávy, voskovej sviece alebo parfumu nejakého konkrétneho človeka. Môže vám tiež zvoniť v ušiach.

Periférnym zrakom môžete postrehnúť nejaké postavy a ich pohyb. Neľakajte sa, ďalej načúvajte, buďte otvorení, pozorujte a klaďte otázky.

Máte veľmi zreteľné sny, ktoré si dobre pamätáte

Duchovný svet svoje posolstvá oznamuje často práve prostredníctvom snov. Ak sa blíži nejaká životná zmena, môže vám to byť naznačené v sne. Bude to scenár či symbol, ktorý si rozhodne nebudete môcť nevšimnúť. Ak sa vám sníval sen, nad ktorým jasá celé vaše vnútro, alebo naopak vám behá mráz po chrbte pri obyčajnej spomienke na neho, potom hľadať výklad v nejakých snáre nemá vôbec zmysel.

Keď spíte, astrálny svet je vám prístupný. Všetky vaše istoty a pevné presvedčenie zostávajú v realite, zatiaľ čo v iných sférach ste viac vnímaví. Záhrobné bytosti (vaši zosnulí predkovia, náboženské symboly alebo ľudia, ktorí sú vám veľmi drahí vo svojom pozemskom stelesnení) sa vám budú zjavovať v obrazoch, ktoré si zapamätáte. Ak si uvedomíte, že je to znamenie zhora, potom jediné, čo musíte urobiť, je sformulovať svoj zámer dozvedieť sa viac.

Mrazenie

Hovorí sa, že keď náhodne vyslovíme niečo, čo zodpovedá skutočnosti, zvlášť keď je to nejaká hrozná možnosť alebo predpoklad, zamrazí nás, prejde nám mráz po chrbte a zachvejeme sa. Je to príznak, že vedľa nás je svet éteru, pripravený s nami komunikovať.

Written By
More from Redakcia
Stalo sa vám, že ste zaspávali a zrazu ste mali pocit akoby ste padali? Potom musíte vedieť TOTO!
Podľa odborníkov existuje niekoľko možných príčin, prečo sa niečo také človeku deje. Jedna...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *