6 znakov, ktoré vám prezradia, že ste sa stretli s človekom z minulého života

Myslíte si, že tento život je to jediné, čo na svete prežijete? Alebo je Vaša myseľ natoľko otvorená, že pripúšťa existenciu minulých či budúcich životov? Hovorí sa, že duša človeka neumiera, zrodí sa znovu v novom tele, na inom mieste a v inom čase. Veriť v takúto večnú existenciu je však pre mnohých neprípustné. Tí, ktorí sú však natoľko otvorení, že túto možnosť nezavrhujú už vo svojom terajšom živote, možno stretli človeka, ktorý bol pre nich niečo viac. Mali pocit, ako by sa už stretli, akoby sa celé roky poznali, napriek tomu, že sa videli prvýkrát. Ako spoznať, že niektorá osoba nás sprevádza už z minulých životov?

Emócie

Človek stretáva nových ľudí pravidelne. Ak však stretnete niekoho z minulého života, bude toto stretnutie neobyčajné. Budete cítiť, že ide o niečo viac, emócie, ktoré nebudete vedieť presne identifikovať. Už po prvých dňoch Vám táto osoba zapadne do života tak, že na ňu nikdy nezabudnete. Teda aspoň v tomto živote…

Veľa spoločného

S osobou z minulého života budete mať pravdepodobne veľmi veľa spoločného. Ak hral tento človek v minulosti vo Vašom živote dôležitú úlohu, zrejme toho aj v tomto živote zdieľate veľa. Budete mať rovnaké záujmy, možno rovnakú prácu, rovnaké hodnoty a ciele. To jednoducho spoznáte.

Čas neznamená nič

S priateľom z minulého života si užijete skutočne pekné chvíle, pri ktorých čas nebude znamenať nič. Realita pre Vás stratí význam a neraz sa zrazu ocitnete, že spolu trávite už dlhé hodiny a ani ste si to neuvedomili. Veď pre večnosť je čas relatívny pojem.

Článok pokračuje na druhej strane >

Written By
More from Redakcia
Iné knedličky už nerobím: 5-minútové maďarské knedličky bez vajec, chutia fantasticky!
Výborný tip na ultra rýchle knedličky z tvarohu a krupice. Sú fantastické a...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *