7 príznakov toho, že patríte k ,,indigovým” ľuďom. Ani netušíte aká obrovská sila sa vo Vás skrýva!

Mnohí ste už určite počuli niečo o indigový deťoch. Prvý krát o nich bola zmienka na začiatku 21.storočia. Vznikalo mnoho teórií a špekulácii.

O indigových ľuďch sa hovorím, že majú mimoriadne schopnosti, a že sú schopné spraviť vo svete veľké zmeny.

Dnes sa už vie, že indigo nemusia byť len deti, ale aj dospelí ľudia. Niektorí vedci majú tendenciu im pripisovať paranormálne schopnosti, no asi všetci sa zhodnú na tom, že sú odlišní. Chcete zistiť, či k nim patríte aj vy? Prinášame vám 7 znakov, ktoré prezradia, či patríte ku indigovým ľuďom.

  1. Zvedavosť

Túžbu po odpovediach na ťažké otázky majú indigo ľudia zakorenené už vo svojich génoch. Nedostatok vedomostí je pre nich niečo nepredstaviteľné. V ranom detstve zasypávajú svojich rodičov otázkami o všetkom na svete a za každú cenu sa chcú dostať k pravde.

  1. Odpor

Pre indigo ľudí neexistujú žiadne pravidlá. Akékoľvek limity a obmedzenia s radosťou porušia a až potom sa zaoberajú následkami. Nepríjemnosti v nich prebudia okamžitú reakciu na akciu. Stávajú sa vynikajúcimi právnikmi a bojovníkmi pre ochranu životného prostredia.

  1. Empatia

Úroveň porozumenia, ktorým disponujú, je úžasná. Skúsenosti niekoho iného vnímajú ako svoje vlastné. Z tohto dôvodu sa snažia vyhýbať nepotrebným zážitkom – náročné filmy, práca s nešťastnými ľuďmi, sledovanie správ.

Pokračovanie článku na druhej strane >

Written By
More from Redakcia
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *