8 typov ľudí vo vašom okolí, ktorí z vás doslova vysávajú energiu. Podľa čoho ich spoznáte?

Človek je tvor spoločenský, tak je preňho prirodzené byť každý deň v kontakte s inými ľuďmi. Samozrejme ak nepatríte medzi tých introvertných, ktorí naozaj stále sedia doma a s nikým sa nestretávajú.

Určite poznáte ten pocit, kedy po kontakte s nejakou osobou z vášho okolia sa cítite veľmi vyčerpaní, akoby z vás odsala všetku energiu. Prečo je to tak? Prečo pri kontakte s niektorými ľuďmi sa cítime byť energiou priam nabitý, pričom pri iných ľuďoch máme pocit akoby sme práve vyhoreli?

Odpoveď je tá, že existujú ľudia, ktorí jednoducho z vás energiu vysávajú. Poďme sa pozrieť o akých ľudí ide a prečo by ste sa im mali vyhýbať.

#1 Kritici

“Och, táto sukňa ti naozaj pristane! Škoda, že ja by som ju nosiť nemohla… Je len pre tučné a nízke ženy.”

Lichôtky od týchto ľudí nebudú nikdy úprimné. Sú plné sarkazmu a ich cieľ je jediný – nie vás pochváliť či potešiť, ale absolútne ponížiť. Riešenie je len jediné, a to povedať im na to niečo rovnako hlúpe. Nie sú na to pripravení a prekvapí ich to tak, že ich okamžite odrovnáte.

#2 Obete

“Ach, tento svet je plný podvodníkov. Predstav si, oklamali ma v ďalšej práci. Som psychicky i finančne na dne. Mohol by si mi požičať 100 EUR?”

Celý svet sa spikol proti nim. Sú večnými obeťami tohto systému. Problémom je, že od vás nežiadajú len to, aby ste ich počúvali, ale aj to, aby ste im pomáhali. Tvrdo a jasne ich odmietnite, len vás využívajú.

Pokračovanie na druhej strane >

Written By
More from Redakcia
Tento zázračný trik by mala poznať každá žena: Stačí len nastriekať na matrace a budú ako nové!
Ak máte v domácnosti malé deti či domácich miláčikov, určite viete, čo...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *