Ako sa raz a navždy zbaviť kŕčových žíl bez operácie? Stačí keď každý deň spravíte toto…

3. Do druhej menšej sklenenej nádoby nalejte kvalitný extra panenský olivový olej a ponorte ju do horúcej vody, aby sa v nej olej trochu zahrial.

Poznámka: Olivový olej nikdy neohrievajte priamo v hrnci alebo na otvorenom ohni. Olej sa totiž dokáže veľmi rýchlo zohriať a vy by ste sa mohli potom popáliť.

4. Po ohriatí oleja vyskúšajte, či je dostatočne teplý, avšak nie až tak, aby vás pálil alebo, aby bol nepríjemný na pokožku.

5. Následne si takto zahriaty olivový olej naneste na ruky a rozotrite na miesta postihnuté kŕčovými žilami. Jemnými krúživými pohybmi tieto miesta masírujte niekoľko minút.

6. Masírovať začnite vždy od najvzdialenejšieho bodu, napríklad od lýtok a postupujte smerom nahor k stehnám, čiže v smere, akým sa z končatín odvádza odkysličená krv späť do pľúc a srdca.

Tento postup opakujte každý deň, alebo minimálne aspoň 3 krát týždenne, kým vám kŕčové žily nezmiznú, respektíve, kedy nebudete spokojní s výsledkom. Sme presvedčení, že nepotrvá dlho a s účinkom tohto receptu budete veľmi milo prekvapení.