Cesnaková tinktúra vám pomôže s trávením, chudnutím a je skvelou prevenciou proti rakovine. Takto jednoducho si ju urobíte doma aj vy!

Poznáme množstvo pozitívnych vlastností, ktorými cesnak disponuje. Pomáha pri chudnutí a je silnou prevenciou proti rakovine! Cesnaková tinktúra z alkoholu vás zbaví parazitov v tele, omladí cievy, zrýchli metabolizmus a upraví prebytočný cholesterol.

Človek však musí dodržiavať záväzné pravidlo na dosiahnutie maximálneho liečebného účinku…

Ingrediencie:

  • 200ml alkoholu
  • 200g olúpaného a lisovaného cesnaku

Príprava

  1. Dôležitý krok: pred lisovaním si zo strúčikov odstráňte jadierko, ak je hrubé a nápadné. Pri mladom cesnaku tento krok vynechajte. Jadro sa odstraňuje na to, aby bolo použitie tinktúry bezpečné, pretože staré jadierko cesnaku môže mať zlý vplyv na tráviaci systém.

  1. Zalejte si pretlačený cesnak alkoholom, nechajte zmes odstáť približne 10 dní, následne preceďte a uložte na tmavé miesto.

Zrieďte si 10 kvapiek tinktúry v 5 PL studeného mlieka a vypite 20 minút pred jedlom. Mali by ste to praktizovať 2x denne po dobu 2 týždňov, potom si dajte 2-týždňovú prestávku a opäť zopakujte.

Už počas jedného týždňa si všimnete, že vaše trávenie sa zlepšilo a po jedení už necítite žiadnu tiaž. Tým, že sa vaše cievy prečistia, zbavíte sa chronickej bolesti hlavy a konečne zažijete pokojný spánok. Cesnaková tinktúra pozitívne ovplyvní stav kože, stane sa pevnejšou a vady na nej zmiznú.

Kontraindikácie neexistujú, pretože zriedením s mliekom je tinktúra pre žalúdok úplne bezpečná. Starý cesnak sa pred použitím odporúča dať do rúry – zbavíte sa prenikavej vôni, štipľavosti a prospejete aj vášmu zdraviu.

 

Written By
More from Redakcia
Nebeské nepečené Raffaello guličky len zo 4 ingrediencií – chutia báječne!
INGREDIENCIE: 1 Salko (kondenzované mlieko v plechovke) balíček lúpaných mandlí 200 g...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *