Objavujú sa vám na tvári alebo kdekoľvek na tele drobné hnisavé vyrážky? Majte sa na pozore, je to oveľa vážnejšie ako vyzerá.

Ak ste vyhodení v tejto časti tela, môže to vypovedať o poruchách nervového systému, nadmernom strese a vypätí, a prebytku adrenalínu. Vyrážku na týchto miestach preto najčastejšie vidíme u športovcov. Takéto vyrážky sa vám však môžu vyhodiť aj nárazovo a to napríklad po veľkom nervovom šoku, rodinnej traume, alebo nepredvídateľnej stresovej situácii. U ľudí, ktorí sa viac potia, sú aj výsledkom nedostatočnej hygieny.

Problémy s vyrážkami na chrbte môžu mať ľudia s tráviacimi ťažkosťami. Vyvážený jedálny lístok a konzumácia vitamínov by mali tieto problémy zmierniť. Pozor však aj na infekcie v organizme. Vyrážka na chrbte sú prvým príznakom, že vo vašich útrobách sa dej čosi, čo sa nemá.

Akné na hrudi je väčšinou príznakom alergickej reakcie na niektoré potraviny, chémiu, parfumy, či oblečenie. “Erupcia” na hrudi naznačujú aj poruchy trávenia. Tráviaci systém je preťažený a naznačuje vám, že máte zmeniť stravovanie, prípadne nasadiť diétu. Problémy s pupienky v týchto miestach väčšinou zmizne ak obmedzíte alebo úplne prestanete konzumovať mlieko, múku alebo cukor.

Written By
More from Redakcia
Lahodné kuracie stehienka V MEDOVEJ OMÁČKE pripravené za 45 minút!
Príprava Rúru predhrejte na 200 stupňov. Zmiešajte múku, korenie, soľ a červené korenie. Mäso...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *