S nikým sa nestretávame náhodou: Toto sú 3 typy ľudí, ktorých nám život poslal do cesty z určitého dôvodu.

Nič nie je náhodné…

Na tomto svete, kde máme to šťastie existovať, každé stretnutie a známosť slúži k určitému cieľu.

Niekedy potrebujeme ľudí, ktorý nás majú prebudiť a pomôcť nám zmeniť svoje životné smerovanie, iní nám majú dodať odvahu a pripomenúť, kým vlastne na tejto Zemi sme. S niektorými sa stretávame len na malý okamžik.

Iróniou osudu je, že nemôžeme poznať predurčenie každého z ľudí, s ktorým sa stretneme. Preto musíme ostať otvorený všetkému, čo nám nové známosti prinášajú.

Niekedy je dobré vnímať svet ako prepletenec rôznych nití – strieborných alebo červených. Každá z nich symbolizuje stretnutie s konkrétnym človekom, ktoré sa možno ešte neuskutočnilo.

Celý ľudský život je vzájomným pôsobením rôznych ľudí, aj keď sa moderné technológie, internet či sociálne siete pokúšajú presvedčiť, že toto vzájomné pôsobenie je možné obmedziť úplne na minimum, no aj tak sa v našom vedomí, čosi pohne, keď pochopíme, že nič v živote sa nedeje úplnou náhodou.

Nie všetky stretnutia musia byť dlhé: niekedy je to záležitosť krátkeho okamžiku. Možno vás niekto len máličko zdrží, aby ste sa nestali obeťou dopravnej nehody, alebo aby ste mali šancu stretnúť sa s potenciálnou láskou. Niekedy vám vesmír niekoho pošle, aby vám pomohol, hoci sa potom dotyčný nestane osobou vo vašom živote nejak dôležitou.

Nikde nevieme tieto stretnutia dopredu odhadnúť, môžeme sa však na to pripraviť. Teraz vám povieme aké 3 typy ľudí nám život dáva do cesty.

TYP 1: Ľudia, ktorí nás majú prebudiť

Tí prichádzajú na dlhú dobu. Niekedy sú to partneri, inokedy spriaznené duše. Takí, ktorí náš život menia.

Pokračovanie článku >

Written By
More from Redakcia
Najrýchlejší dezert s kyslou smotanou a čokoládou pripravený už za 10 minút.
Dnes Vám predstavíme recept na úžasný nepečený dezert bohatý na banány a...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *