Viete aká je vaša NAJLEPŠIA VLASTNOSŤ? Zistíte to podľa mesiaca, v ktorom ste sa narodili!

Jednotlivé znamenia zverokruh sa od seba navzájom líšia. O tom nie sú žiadne pochyby. Pre jednotlivé znamenia sú niektoré veci spoločné a k niektorým veciam majú väčší predpoklad ako iné. Viete v čom ste najlepší? Pozrite sa, čo o vás hovoria hviezdy, ktorá vaša vlastnosť je tá naj.

Najviac sexy je Baran

Za najviac sexy znamenie je pokladaný Baran. Ľudia narodení pod týmto znamením sú energickí, príťažliví, vášniví a aktívni. V milovaní sa im nikto nevyrovná. Majú veľkú charizmu a pôvab.

Najmilší je Býk

Býk je zo všetkých znamení najmilší. Nemá rád konflikty, vždy jedná láskavo a takticky, čo už samo o sebe hovorí o jeho dobrodušnosti. Býci sú schopní nezištnej pomoci a opakovanie dokazujú, že ich srdcia sú obrovské.

Najväčší šťastlivci sú Blíženci

Najviac sa darí Blížencom. Takmer vždy sa vyskytnú v správnu chvíľu na správnom mieste, čo ich v porovnaní s ostatnými znameniami robí oveľa úspešnejšími. Od prírody sú Blíženci optimisti, čo samo o sebe predstavuje 90% ich úspechu. Vďaka svojmu šťastiu sa môžu právom nazývať najšťastnejšími ľuďmi.

Pokračovanie na druhej strane >

Written By
More from Redakcia
Nechápala som, prečo babička dáva na plech vajcia a mleté mäso. Keď však plecháč vytiahla z rúry, nemohla som uveriť vlastným očiam!
Zabudnite na klasickú sekanú. Existuje totiž oveľa zaujímavejšia možnosť využitia mletého. Je...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *