Viete, aký je váš najväčší strach? Vyberte si jeden z týchto symbolov a ten vám to prezradí.

Oko:
Ste slobodný a užívate si život, avšak vaše najväčšie obavy spočívajú v tom, ako vás vidia iní ľudia. Snažíte sa uspieť a byť stopercentný, avšak vaša obava kontrolovať a vnímať názory iných vás občas môže brzdiť pri životných rozhodnutiach. Hoci ste veľmi komunikatívny človek a nemáte problém rozprávať sa s ľuďmi a spoznávať ich, stále vás obmedzuje pohľad iných na vás samých.

Koleso:
Ak ste si vybrali koleso máte obavy na jednej strane zo stereotypného života, ktorý je stále o tom istom, ale na druhej strane sa obávate nových výziev a niečoho nového, čo môže odhaliť vaše slabosti. Občas by ste sa chceli cítiť ako na dovolenke. Neriešiť čo je a čo bude. No na druhej strane si neustále kladiete otázky, na ktoré nájsť riešenie je dôležité. Pýtajte sa, čo vás robí naozaj šťastným a skrz odpoveď na túto otázku hľadajte vašu ďalšiu cestu.

Kvetina:
Vaším najväčším strachom je zlyhanie. Zlyhanie zo seba samého, ale aj zo strany iných ľudí. Občas je potrebné postaviť sa novým výzvam a zariskovať. Urobiť krok aj do neznáma a nebáť sa všetkých zlých možností, ktoré môžu nastať. Snažte sa myslieť pozitívne a prekračovať hranice vášho vlastného komfortu.

Strom:
Ak ste si vybrali symbol stromu, to znamená, že vaša najhoršia obava je staroba. Bojíte sa smrti a straty tohto pozemského sveta. Aj keď máte veľa priateľov a dobré medziľudské vzťahy, bojíte sa toho, že to čoskoro môže skončiť. Naučte sa robiť spontánne rozhodnutia a nebáť sa niečoho, čo nemôžete nijakým spôsobom ovplyvniť.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*