Vrásky nemajú šancu: Výsledky si všimnete za 7 dní!

Skutočnosť, že sa vrásky objavia je nevyhnutná a pre niekoho nie veľmi veselá udalosť. Ženy preto používajú rôzne kozmetické ošetrenia, krémy a iné metódy aby zabránili ich zobrazovaniu. Ale nemôžete si byť istý, že sa v najdrahších krémoch zaručia a že vás zachránia pred nedokonalosťami. Je to najmä preto, že sa pokožka vystaví chémií, ktorá je v krémoch a zvyčajne nemajú dobré výsledky.

Domáci krém je ideálna pomôcka pre kožu: vyrovnanie pleti hydratuje a redukuje vrásky. To má dôležitú výhodu – bezpečnosť a prírodné ingrediencie a je vhodný pre všetky typy pleti. Výsledky si všimnete za 7 dní. Ak milujete svoju kožu, budete milovať aj tento krém. Tento recept je úžasný a jednoduchý na prípravu.

Domáci recept proti vráskam
  • 2 čajové lyžičky Vazelíny ( kúpite v lekárni )
  • 1 lyžička medu
  • 1 vaječný žĺtok
  • 1 lyžica olivového alebo mandľového oleja
Príprava:

Vazelínu normálne na pare premeníte na kvapalinu. Potom keď ju na ňu premeníte dajte ju bokom a pridajte ďalšie zložky: vaječný žĺtok, olej a med.

Dobre ingrediencie premiešajte, až sa dostanete na homogénnu hmotu. Po jej dokončení je váš krém hotový! Môžete ho mať v obale od krému v 50ml alebo ho dať do iného vhodného obalu. Krém použite jemne na kožu, pri svetle. Nechajte pôsobiť po dobu 30 minút a potom odstráňte s mokrou vreckovou. Krém sa vstrebáva do kože na viac ako hodinu, takže ho aplikujte na tvár 2 hodiny pred spaním.

Držíme palce 🙂

Zdieľajte aj so svojimi priateľmi.
Written By
More from redakcia
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *