3 domáce spôsoby, ako sa zbaviť celulitídy!

Vaša pokožka je suchá a napriek používaniu mnohých odporúčaných krémov a metód sa vám nedarí dosiahnuť uspokojivý výsledok. Naučte sa niekoľko jednoduchých spôsobov, ako napnúť pokožku pomocou korenia. Ako ho pripraviť? Dozviete sa z nášho článku.

Peeling proti celulitíde

Zmiešajte jednu polievkovú lyžicu čierneho korenia s dvoma polievkovými lyžicami bieleho jogurtu. Miešajte, kým sa nedosiahne jednotná pasta. Naneste na vyčistenú pleť a niekoľko minút jemne masírujte krúživými pohybmi. Potom masku zmyte studenou vodou. Peeling čistí pokožku, dodáva lesk, odstraňuje zafarbenie a jazvy.

Krém na celulitídu s paprikovým olejom

Ingrediencie, ktoré budete potrebovať: 100 ml telového mlieka a 3-4 kvapky paprikového oleja. Zmiešajte ingrediencie a vmasírujte do oblastí s celulitídou. Túto metódu používajte dvakrát denne, ráno a večer.

Olej na celulitídu

Na prípravu tejto zmesi budete potrebovať: 2 polievkové lyžice mandľového oleja, 2 polievkové lyžice sezamového alebo hroznového oleja a 4 kvapky paprikového oleja. Zmiešajte ingrediencie a po kúpaní votrite do tela. Ak je to možné, vykonajte kúru dvakrát denne so zameraním na problémové oblasti. Telový olej zlepšuje tonus pokožky, pružnosť, redukuje celulitídu a prebytočný tuk.

Ak sa Vám tento článok páči, zdieľajte ho aj s ostatnými na Facebooku:). Ďakujeme!

 

Written By
More from redakcia
Hepatitída u detí: Prvý príznak v očiach, na ktorý by si rodičia mali dať pozor!
V súvislosti s nárastom počtu prípadov hepatitídy u detí sa v lekárskej...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *