4 varovné signály, že vaše telo je plné toxínov!

V našom hektickom každodennom živote je dôležité uvedomiť si varovné signály, že vaše telo je plné toxínov a že musíte urýchlene konať, aby ste sa vyhli vážnym následkom. Bohužiaľ, každý deň do svojho tela vnášame toxíny a v súčasnosti je len veľmi málo ľudí, ktorí žijú ekologickým spôsobom života.

Toxíny, ktoré sa neustále usadzujú v tele, majú veľmi zlý vplyv na naše životne dôležité orgány.

Tu sú 4 alarmujúce príznaky toho, že sa v tele nahromadilo príliš veľa toxínov:
1. Fyziologické potreby

Ak často navštevujeme toaletu, je to jasný znak toho, že v tele je príliš veľa toxínov. V niektorých prípadoch to nie je problém, pretože časté močenie alebo vyprázdňovanie pomáha odplavovať toxíny a prináša nám čiastočnú úľavu, pretože sa vylučujú z tela.

2. Zlý dych

Je to ďalší varovný signál, že sa v tele nahromadilo príliš veľa toxínov. Halitóza je pravdepodobne spôsobená baktériami v ústach, ale v mnohých prípadoch žalúdok a pečeň nedokážu spracovať toxíny a tie môžu byť v ústach cítiť ako nepríjemný zápach.

Aby ste sa ho zbavili, denne si čistite jazyk a jedzte veľa petržlenu, ktorý je prírodným detoxikačným prostriedkom.

3. Podráždenie

Ak sa pri používaní parfumov alebo iných kozmetických výrobkov vyskytnú menšie alebo väčšie podráždenia, môžu byť tiež spôsobené toxínmi. Aj napriek pravidelnému čisteniu môžeme mať nepríjemný telesný zápach spôsobený pečeňou.

V tomto prípade pečeň nedokáže spracovať toxíny v tele a často ju môžu sprevádzať bolesti hlavy a nevoľnosť. Púpavový čaj môže byť v tomto prípade účinným liekom, rovnako ako ricínový olej.

4. Nadváha

V mnohých prípadoch nie je možné schudnúť, pretože nahromadené toxíny to neumožňujú. Hormonálne problémy, nesprávna strava a sedavý spôsob života môžu tiež viesť k nadváhe, ale v mnohých prípadoch sú za to zodpovedné toxíny v krvi.

Mnohé toxíny, ako napríklad dioxín a pesticídy, viažu v tele tuky a zabraňujú ich uvoľňovaniu. Uistite sa, že vediete zdravý životný štýl a pravidelne alkalizujete svoje telo.

Zdieľajte tento článok aj so svojimi priateľmi.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*