5 spôsobov ako nedovoliť aby vás niekto vysával a predal vám svoju NEGATÍVNU ENERGIU!

Empatia je schopnosť rozpoznať a cítiť emócie ostatných ľudí. Sympatia je súcit s ostatnými ľuďmi. Človek, ktorý je empatický absorbujete väčšinu bolesti a utrpenia od druhých ľudí.

5 spôsobov, ako zastaviť absorpciu negatívnej energie

Ak ste niekedy boli v miestnosti s negatívnou osobou, viete, ako nákazlivá môže byť ich energia. Naučiť sa prestať absorbovať negatívnu energiu od druhých nie je jednoduché, ale dá sa to naučiť. Tu vám prinášame päť spôsobov, ako sa to naučiť.

1. Nezabudnite, že je v poriadku, že vás všetci nemilujú.

Nedopustite, aby sa Váš život stal obyčajnou snahou presvedčiť druhých, že vás majú mať radi. Nie každý vás bude mať rád, nie každému ako sa hovoríte „sadnete“. A je to úplne v poriadku. Prvotným krokom, aby Vás mohli ľudia mať radi, je nutnosť, aby ste sa mali radi vy sami. Aby ste sa brali takí, akí ste. So svojimi prednosťami i chybami. Každý z nás má svoje povahové vlastnosti, svoje ciele a hodnoty – každý z nás je originál a práve z toho dôvodu nie každý je stvorený pre to, aby sa stal naším priateľom.

Majte tiež na pamäti fakt, že nemôžete zmeniť všetkých ľudí. Niekedy to najlepšie, čo môžete urobiť, je nesnažiť sa ľudí meniť, ale len nedovoliť, aby vás nakazili svojou negatívnou energiou.

Pokračovanie článku na druhej strane >

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*