6 vecí, ktoré by ste okamžite mali vyhodiť z domu, pretože prinášajú nešťastie a negatívnu energiu

Veľmi často skladujeme vo svojich domovoch aj veci nepotrebné. Všetko má svoje využitie, i keď len v skrini. Bez ohľadu na to, či sú tieto veci staré, nové, potrebné, alebo dedičné, niektoré z nich by ste mali vyhodiť. Pozrite sa, čo všetko by sa v dome nemalo nachádzať, pretože to z jeho obyvateľov vyciciava energiu.

Pozitívna energia vecí

Začať by sme mali vždy pozitívne, preto je fajn vedieť, ktoré veci do našich príbytkov prinesú pozitívnu energiu, prosperitu a šťastie. Pozitívne myslenie je základom všetkého dobrého a preto treba jeho pôsobenie čo najviac podporovať.

Kvety v kvetináčoch: Farebné kvety sú vynikajúcim „dodávateľom“ pozitívnej energie, ale tiež len v prípade, že ste ich dostali, alebo ste si ich zaobstarali od človeka, ktorý vám ich s rovnako pozitívnou energiou dával. Pozor na ľudí, ktorí vám nie sú po vôli. Nielen kvety, ale nič od nich by ste si nemali vystavovať, pretože energie podľa liečiteľov prúdia cez všetko, čo vám darovala osoba, s ktorou voči sebe neprechovávate sympatie, iba nútené vzťahy.

Zvieracie kožušiny: Paradoxne, kožušiny zo zvierat, či už visia na stenách, alebo ležia na zemi, majú veľmi pozitívnu energiu. Liečitelia a veštci tvrdia, že napriek obavám majiteľov, práve vplyv kožušín zlepšuje finančnú situáciu a chráni vaše veci.

Sušené kvety: Napriek tomu, že mnoho ľudí sušené kvety neznáša a označuje ich len za lapače prachu, tento neživý kus prírody vám do domácnosti prinesie prosperitu, bohatstvo, zdravie a pohodlie. Sušené kvety totiž neutralizujú negatívnu energiu. Aj preto ich majú ľudia veriaci ľudovým liečiteľom a veštcom zavesené v každej izbe.

Figúrky zvierat: Figúrky sú symbolom šťastnej domácnosti už od nepamäti. Napríklad také slony by ste si mali vystaviť od najväčšieho po najmenšieho. Vtedy kumulujú prosperitu a rodinné šťastie najlepšie. Ideálne sú však aj figúrky vojakov, pretože sú silnými čistiacimi prostriedkami.

Vankúše s výšivkou: Práve takúto drobnosť považujú veštci za talizman manželskej lásky. V prípade, že máte na vankúšoch vyšité kvety, strážia vaše zdravie. Ak na nich máte obrazy ľudí alebo zvierat, chránia vás pred nebezpečenstvom.

Negatívna energia vecí

Existujú však aj veci, ktoré energiu z obyvateľov domu vysávajú a prinášajú skôr nešťastie a smolu. O to horšie je, ak sa nám tieto predmety a veci spájajú s príjemnými spomienkami, či myšlienkami. Vyhodiť by ste ich však mali tak, či tak.

Staré papuče: Opotrebované papuče, či iná domáca obuv s otvormi priťahujú negatívne energie. Roztrhané, zničené, či inak neuzatvorené papuče, by ste z bytu mali bezpodmienečne vyhodiť.

Pokračovanie článku na druhej strane >

Written By
More from Redakcia
Predpoveď: Vyberte si jedno číslo a zistíte, čo si pre vás osud pripravil v roku 2019.
Určitě znáte ten pocit, když se vám zrovna v životě až tak...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *