Aj lekári sklonili hlavu pred týmto receptom na očistu tela…

Pravidelná očista tela je dôležitá, pretože správnou ochranou možno predísť mnohým chorobám. Nasledujúci recept bol predmetom výskumu tímu lekárov, ktorí skúmali jeho účinky a všetci jednohlasne potvrdili, že skutočne dokáže prirodzene očistiť telo a celý organizmus.

Lekári zaoberajúci sa liečbou rakoviny zistili, že po chemoterapii má ľudský organizmus prospech z účinkov rádioterapie, pričom telo je menej zaťažované. Je účinný aj proti mnohým chorobám, ako je vysoký krvný tlak a chronické ochorenia.

Zloženie:

  • 700 gramov čerstvej, olúpanej červenej repy
  • 200 g medu
  • 100 gramov hrozna
  • 2 polievkové lyžice ražnej múky
  • sklenená nádoba

Príprava:

Ošúpanú červenú repu nakrájajte na kocky alebo plátky a všetky ostatné prísady vložte do sklenenej nádoby. Červenú repu zalejte studenou vodou, vzduchotesne uzavrite a nechajte stáť pri izbovej teplote (22-24 °C) 6-7 dní. Každý deň nádobu aspoň 2-krát poriadne pretrepte, ak sa vrchná časť spení, neznepokojujte sa, je to v poriadku.

Spotreba:

Konzumujte 3 až 4 polievkové lyžice denne rozdelené pred jedlom. Môžete pokračovať mesiac, potom si dajte trojmesačnú prestávku.

Nežiaduce účinky:
Môže sa vyskytnúť mierna hnačka, ktorá je normálna, ale vo väčšine prípadov nie je bežná. V Kyjeve a Luhansku ho lekári používajú ako doplnok k očistným kúram.

Kontraindikácie:
Konzumácia receptu sa neodporúča osobám, ktoré trpia ochorením obličiek, častými žalúdočnými a črevnými ťažkosťami alebo trpia dnou. Prípravku by sa mali vyhnúť aj ľudia s nízkym krvným tlakom. Okrem toho by sa ľudia, ktorí pravidelne užívajú lieky, mali poradiť so svojím lekárom.

Ak je pre Vás tento príspevok užitočný, zdieľajte ho potom aj so svojimi priateľmi.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*