Ak budete konzumovať túto zmes, môžete sa zbaviť bolesti nôh a kĺbov za 1 deň!

Milióny ľudí na celom svete trpia nepríjemnými bolesťami kolien a kĺbov. Zhoršujú sa s vekom, ale aj s príchodom chladného počasia. Navyše, sedavý spôsob života tomu nepomáha.

Vo väčšine prípadov je bolesť kolien spojená s vyšším vekom, ale môže byť spôsobená aj dlhodobým nosením nesprávnej obuvi alebo zlým držaním tela. Našťastie existuje prirodzené riešenie, ktoré vám pomôže zbaviť sa úpornej bolesti kolien.

Neustále užívanie liekov proti bolesti a zápalom nie je pre vás dobré, pretože sa vo vašom tele hromadia toxické chemikálie. Namiesto toho vyskúšajte zmes týchto prírodných zložiek.

Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce zlúčeniny ako horčík a kremík, ktoré sa ukázali ako účinné lieky proti bolesti. Posilňujú tiež šľachy a väzy.

Želatínovú zmes pripravte nižšie!

Zloženie:

  • 2 polievkové lyžice (40 gramov) želatíny bez príchute
  • šťava z 1 pomaranča
  • 1 zrelý banán
  • 2 polievkové lyžice medu

Príprava:

  1. Z pomarančov vytlačte šťavu. Pomaranče majú vysoký obsah vitamínu C a sú veľmi zdravé, preto ich jedzte 1-2 týždenne.
  2. Banány ošúpeme a roztlačíme vidličkou. Používajte dobré zrelé banány, ktoré obsahujú viac draslíka na posilnenie väzov. Banány obsahujú veľa bielkovín a sacharidov, takže dodávajú energiu. Zmiešajte med s banánmi.
  3. Želatínu zmiešajte s trochou vody a zohrejte ju v dvojstennej panvici nad parou. Po miernom zahriatí prilejte pomarančovú šťavu a neustále miešajte, aby sa nevytvorili hrudky. Potom nechajte chladiť 20 minút, aby sa stuhla. Pridajte zmes medu a banánov.
  4. Konzumujte denne a už po jednom dni pocítite, že sa bolesť zmierňuje.
Podeľte sa o tento super recept aj s ostatnými.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*