Ako používať jablčný ocot ako liek: Prírodný liek na mnohé ochorenia a len málokto však vie, ako ho používať…

Väčšina ľudí dobre vie, aký silný je jablčný ocot ako prírodný liek a ako veľmi sa dá použiť ako liek na mnohé ochorenia. Málokto však vie, ako ho používať ako liek na rôzne ochorenia, preto vám ponúkame malú pomoc.

 • Bolesti hlavy
  Ak vás bolí hlava, zmiešajte 2 polievkové lyžice jablčného octu s 2 polievkovými lyžicami medu a celú zmes vypite. Môže to byť rýchla pomoc, ak nepríjemná bolesť hlavy neustupuje a nechcete hneď siahnuť po lieku.
 • Chronická únava
  Nedokážete prekonať pocit neustálej únavy? Skúste zmiešať 2 polievkové lyžice jablčného octu s 2 polievkovými lyžicami medu a vypite túto kombináciu každý večer pred spaním. Zistíte, že únava bude v krátkom čase minulosťou a vy sa budete prebúdzať oddýchnutí a plní energie.
 • Vysoký krvný tlak
  Ak hľadáte prirodzený spôsob boja proti vysokému krvnému tlaku, jablčný ocot je pre vás tou najlepšou voľbou. Stačí zmiešať 2 polievkové lyžice jablčného octu s pohárom vody a piť ho 3-krát denne pred každým jedlom.
 • Popálenie
  Ak máte začervenanú, opuchnutú a popálenú pokožku a chcete sa zbaviť bolesti a zabrániť zápalu, môžete na postihnuté miesto použiť jablčný ocot.
 • Akné
  Jablčný ocot je účinný liek na akné. Zmiešajte jeden diel jablčného octu s 2-3 diely vody a umývajte si ním tvár 2-3-krát denne. Ocot zabíja baktérie, ktoré sú príčinou vzniku pupienkov.
 • Úbytok hmotnosti
  Ak chcete prirodzene schudnúť, zmiešajte 2 polievkové lyžice jablčného octu s pohárom vody a pite ho každé ráno nalačno a večer pred spaním. Obmedzí vašu chuť do jedla a výrazne podporí vaše chudnutie.
Podeľte sa o tento zaujímavý článok aj s ostatnými.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*