Aplikujte túto domácu masku a počkajte 15 minút. Účinok vám vyrazí dych!

Vlasy majú estetickú úlohu a sú považované za najdôležitejšie pre všetky ženy. Neustále sú však vystavené nadmernému teplu zo sušiča vlasov a rôznym chemikáliám.

Nie všetky ošetrenia môžu priniesť požadovaný výsledok a často stoja veľa alebo sa neprispôsobujú našim potrebám. Ak chcete obnoviť krásu vlasov, mali by ste vyskúšať prírodné prostriedky.

Nasledujúci recept vám vráti stratené živiny a posilní korienky, čím zabráni vypadávaniu vlasov. Navyše sa vaše vlasy budú lesknúť ako nikdy predtým.

Hlavnými zložkami tejto masky sú med a škorica, ktoré sú veľmi prospešné pre vlasy a vlasovú pokožku. Každý z nich sa dá ľahko získať a nie sú drahé. Môžete ju použiť na akýkoľvek typ vlasov: vlnité, rovné, suché aj mastné.

Ingrediencie:
  • 1 čajová lyžička medu
  • 1 lyžička škorice
  • ½ šálky olivového oleja
Ako ju pripraviť:

Olivový olej vložte do malej panvice a položte ho na oheň. Keď sa zohreje, dajte preč zo sporáka a nalejte do misy. Pridajte med a škoricu a dobre ich premiešajte, kým nezískate homogénnu zmes.

Spôsob použitia:

Vlasy rozdeľte hrebeňom a pomocou štetca naneste masku na pokožku hlavy od zadnej k prednej časti. Nechajte pôsobiť 15 minút a potom si vlasy umyte jemným šampónom a použite kondicionér ako obvykle.

Masku používajte každý deň po dobu jedného týždňa. Výsledky sa ukážu veľmi skoro. 🙂

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*