ASTRODIÉTA: Pozrite sa, ktoré potraviny sú pre vás najvhodnejšie podľa vášho znamenia!

Ak veríte znamenie, v ktorom ste sa narodili, potom veríte aj hviezdam. A ty teda dokážu narobiť problémov! Rovnako však dokážu aj veľa pomoci a to doslova vo všetkých sférach. Napríklad aj v tej, ktorá ovplyvňuje Vašu životosprávu.

Chcete prirodzene schudnúť a dostať sa do formy, v akej by Vaše telo naozaj malo prirodzene byť? Potom sa inšpirujte a prehodnoťte aj to, čo dávate do úst. Mnoho Vám prospeje, ak budete jesť hlavne to, čo podľa hviezd Vášmu telu prospieva a vynecháte to, čo mu škodí. Zoznámte sa s astrodietologií, priatelia!

Baran
Barani by mali do svojho jedálnička zaradiť hlavne jednoduché jedlá, ako sú polievky, šaláty, kaše, dusené mäso a ryby, veľa zeleniny a vlákniny. Všeobecne by sa nemalo jesť v noci, ale u baranov to platí dvojnásobne. Práve večerné a nočné jedenie škodia ich telu najviac. Barani by pred spaním aj pri pocite najväčšieho hladu mali zjesť maximálne kúsok chleba so syrom. Pre telo je ideálna vylúčiť živočíšne tuky a kávu a nedráždiť nimi už aj tak dosť napäté nervy.

Pokračovanie na druhej strane >

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*