Biele zuby za 1 hodinu: Chytrý trik s fóliou.

Už ste niekedy počuli o bielení zubov pomocou fólie? Vieme, že väčšina z vás povie nie, ale je to pravda a ide o veľmi jednoduchý postup. Ak chcete urobiť tento domáci recept budete potrebovať fólie, jedlá sóda a zubná pasta dohromady.

Na kúsok fólie nanesiete pastu z jedlej sódy a obyčajnej zubnej pasty. Zuby si zakryjete fóliou a necháte ju pôsobiť 1 hodinu.

Nakoniec ich normálne vyčistíte. Výsledky vás ohromia!

Aj banány dodávajú biely úsmev! Vedeli ste to?

Banány sú bohaté na vitamíny A,B,C,D a sú dobrým zdrojom draslíka, horčíka, mangánu. Pomáhajú nielen k vyváženej strave, ale aj zdraviu. Toto výživné ovocie pomáha bojovať proti depresii a dodáva nám energiu vďaka proteínom, ktoré telu poskytuje. Má anxiolytické vlastnosti, je spojencom pri zdolávaní chronického stresu a zápchy.

Okrem všetkých týchto… magických vlastností, nám banán môže zabezpečiť belšie zuby tým najjednoduchším spôsobom! Áno, áno, môže!

Banánovú šupku stačí natrieť na zuby a jemne masírovať 2 minúty. Postup opakujte denne pred čistením zubov a uvidíte skvelé výsledky. Nevyhadzujete všetky prospešné zložky, ktoré môžu pomôcť vášmu vzhľadu a zdraviu!

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*