Chcete mať bezchybnú pleť bez jedinej vyrážky? Potom sa vyhnite sa nasledujúcim chybám.

Výskum uskutočnený univerzitou Case Western Reserve University ukazuje, že množstvo spánku ma výrazný účinok na funkčnosť pokožky a jej starnutie. Optimálne množstvo spánku je 7-8 hodín.

2. Prispôsobenie sa sedavému spôsobu života

Nehovoríme, že by ste mali stráviť celý svoj život v posilňovni, ale 30 minút mierneho cvičenia (prechádzanie sa na dennej báze sa tiež počíta) vám pomôže žiť dlhší a zdravší život. Nedávne štúdie ukázali, že ľudia, ktorí často cvičia žijú 10-13 rokov dlhšie než neaktívni ľudia.

3. Neustále pod príliš veľkým stresom

Podľa štúdií uskutočnených na Kalifornskej univerzite, ak dovolíte príliš veľkému množstvu stresu byť súčasťou vášho života, čoskoro to negatívne ovplyvní vaše zdravie, budete sa cítiť a vyzerať starší. Takže nedovoľte, aby vás stres ovládal: oddychujte, zhlboka sa nadýchnite a vyriešte jeden problém naraz

4. Ignorovanie správnej výživy

Zlepšite si svoj stravovací plán a majte na pamäti, že nie všetky tuky sú zlé pre našu pokožku. Mali by ste pridať viac ovocia a zeleniny do vašej stravy, avšak nezabúdajte na lososa, sardinky, vlašské orechy, slnečnicové semená a extra panenský olivový olej. Prispôsobenie sa týmto zdravým stravovacím návykom môže skutočne spôsobiť, že sa budete cítiť lepšie a dokonca predĺžite svoj život.

Written By
More from Redakcia
Rýchle perníkové guličky v čokoláde – žiadne pečenie, žiadny pridaný cukor!
Potom pomocou čajovej lyžičky z hmoty formujeme malé guľky, ktoré prekladáme na...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *