Dajte tieto 3 prísady do svojej rannej kávy! Váš brušný tuk zmizne a váš metabolizmus bude rýchlejší ako kedykoľvek predtým.

Šálka ​​čerstvej, lahodnej kávy na ráno vám pomôže zlepšiť vaše  zdravie. Ak si každé ráno dávate kávu, kofeín v káve vám môže zvýšiť váš metabolizmus. Vďaka pitiu kávy môžete rýchlo stratiť niekoľko kilogramov.

Čo keby sme vám povedali, že vašu rannú kávu môžete vylepšiť o ďalšie prísady, vďaka čomu jej efekt na chudnutie bude ešte väčší? Stačí pridať dve jednoduché ingrediencie a pomôže vám to zlepšiť metabolizmus, spáliť viac kalórií a roztopiť tuk, ktorý vaše telo jednoducho nemôže odstrániť.

Stačí vziať škoricu, kokosový olej a med. Môžete tiež pridať kakao.

Tu je postup, ako to funguje:

Škorica

Škorica je známa svojimi silnými liečivými vlastnosťami, je antioxidantom a má protizápalové vlastnosti. Tieto vlastnosti pomáhajú bojovať proti infekciám a zápalu v tele. Škorica pomáha znížiť hladinu cukru v krvi, čo zase pomáha urýchliť proces chudnutia.

Kokosový olej

Kokosový olej je zdravý tuk. Zatiaľ čo väčšina tukov obsahuje mastné kyseliny, kokosový olej sa skladá zo stredne dlhých reťazcov mastných kyselín, ktoré sa metabolizujú inak. Idú rovno do pečene z tráviaceho traktu. Tieto tuky sa buď okamžite premenia na ketónové telesá alebo sa používajú na energiu. Kokosový olej pomáha zvyšovať metabolizmus a spotrebu energie. To vedie k spaľovaniu tukov.

Pokračovanie článku na druhej strane >

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*