Je to najlepší prostriedok na čistenie hrubého čreva na svete, hoci to mnohí ľudia nevedia! Je lacný, prírodný a vyplavuje všetky toxíny!

Naše telo musí bojovať proti čoraz väčšiemu množstvu toxínov, denne sa doň dostávajú milióny cudzích, škodlivých molekúl, s ktorými sa orgány snažia bojovať, ale z dlhodobého hľadiska je záťaž čoraz väčšia a skôr či neskôr sa objavia problémy.

Ak chceme žiť dlho a zdravo, musíme okrem cvičenia a správneho stravovania detoxikovať svoje telo. V roku 1831 francúzsky profesor Touéry pred očami svojich kolegov požil veľkú dávku strychnínu, ktorá by zabila desať ľudí, ale po vypití aktívneho uhlia bol v poriadku.

Táto vec, známa aj ako (drevené, čierne) uhlie, sa používala už v starovekom Egypte. Drevené uhlie je dobré, pretože jeho štruktúra je perforovaná, takže dokáže absorbovať niekoľkonásobok svojej hmotnosti, čím priťahuje množstvo toxických látok.

Drevené uhlie je stále pokladom v pohotovostnej starostlivosti, kde sa používa pri otravách. Drevené uhlie je dobré pre znečistené črevá, pretože jednoducho čistí ich povrch a umožňuje vstup lymfatických tekutín.

Veľmi dôležitá je aj správna detoxikácia, pretože aj v zdravom tele trvá 5 dní, kým sa úplne vylúčia odpadové produkty, ktoré zostali len z rastlinnej potravy.

Drevené uhlie je teraz dostupné vo forme kapsúl. Po požití okamžite spustí proces čistenia čriev a zbaví vás nepríjemného nadúvania. Ak nemôžete tabletu prehltnúť, môžete ju rozpustiť vo vode, aby ste zvýšili čistiaci účinok.

Naraz sa môžu užiť až 4 kapsuly, pri podozrení na otravu až 10 kapsúl. V tomto prípade je však lepšie sa poradiť so svojim lekárom, pretože každý človek je iný.

Odporúča sa aj pri hnačke, opici, bolestiach žalúdka, najmä ak ste zjedli príliš veľa ovocia alebo zeleniny.

Zdieľajte tento informatívny článok aj so svojimi priateľmi na Facebooku.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*