Jedinečná huba na prirodzený spôsob ničenia parazitov v tele…

Naši predkovia poznali prirodzený spôsob, ako zničiť nespočetné množstvo druhov parazitov v tele. Rôzne zdroje uvádzajú, že v ľudskom tele môže žiť približne 2000 druhov parazitov.

Aj človek, ktorý sa stravuje správne, si môže byť istý, že existuje niekoľko desiatok druhov parazitov, ktoré môžu žiť nielen v črevnom trakte, ale aj v pečeni, obličkách, pľúcach, reprodukčných orgánoch a dokonca aj v mozgu a srdci.

Naši predkovia si už dávno všimli, že medzi jedlými hubami sú druhy, ktoré nejedia červy a iný hmyz, pretože sú nebezpečné pre väčšinu parazitov. Tieto huby sú vždy čisté a nepodliehajú žiadnym parazitickým vplyvom.

Medzi tieto huby patrí aj kuriatko jedlé, ktorý pomáha očistiť telo od nepozvaných hostí. Kuriatka jedlé nikdy nenájdete poškodené červami, sú to jedny z najčistejších húb v prírode. Na náš účel ich nepotrebujeme veľa, len asi 3 – 5 húb.

Huby nakrájame, vysušíme a potom pomelieme. V mletom stave ich jednoducho pridávame do jedál ako prísadu.  To znamená, že kuriatko jedlé nevaríme ich, len ich pridávame do hotového pokrmu, podobne ako soľ alebo korenie. Okrem iného dodávajú jedlám príjemnú hubovú chuť.

Kuriatka jedlé sa dajú jesť aj surové, v takom prípade stačí zjesť malý kúsok huby. Tieto huby sú úplne jedlé v surovom stave. Majú dosť nezvyčajnú a zaujímavú chuť, je to pálivá chuť podobná chuti papriky.

Varené alebo pečené kuriatka jedlé nie sú veľmi účinné. Proces hojenia prebieha v cykloch. Určite si 10 alebo viac dní na očistu a počas nich konzumujte surové alebo sušené. Každý deň sa do vášho organizmu musí dostať určité malé množstvo huby. Táto metóda eliminuje nielen parazity, ale aj ich larvy, ktoré sú najväčším problémom kvôli ich inkubačnej dobe. Kuriatka jedlé riešia tento problém komplexne.

Ak sa Vám článok páči, zdieľajte ho aj so svojimi priateľmi.

Written By
More from redakcia
Recept na úžasné cesto na pizzu a omáčku: Ak máte radi tenkú a chrumkavú pizzu, ste na správnom mieste!
Zloženie: 300 g hladkej múky 1 polievková lyžica olivového oleja 1 polievková...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *