Kamarátka mi prezradila ako schudla za dva mesiace 16 kg! TÁTO VEC zatočí s vašimi nadbytočnými kilami a je ideálna práve na leto.

Verte či nie, práve leto je ideálnym časom na chudnutie. Ak sa stále nepýšite nádhernou plavkovou postavou, nakoľko ste nestihli do leta schudnúť prebytočné kilá, stále je tu šanca na rýchle schudnutie.

Leto je ideálne v tom, že je sezónou šťavnatého ovocia plného chuti a energie, ktorá nahradí vysoko-kalorické jedlá, ktoré sme boli zvyknutí jesť doteraz. A viete ktoré ovocie je na chudnutie ako stvorené?

Sladký a šťavnatý melón je každý rok skutočným hitom leta. Túto dobrotu milujú malí aj dospelí a osvieženie, ktoré nám počas horúcich letných dní prináša, je na nezaplatenie.

Melón nemá takmer žiadne kalórie. Presnejšie povedané, má ich veľmi málo, a preto je ideálnou potravinou na chudnutie. Dietológovia a poradcovia zdravej výživy sa neradi pozerajú na to, ako sa pri diétach snažíme vyhladovať telo. Melónová diéta však o hladovaní vôbec nie je. Stále si môžeme dopriať normálne jedlo a jediné, čo spravíme je, že nahradíme maškrty, sladké pitie alebo jedno jedlo melónom.

Melónová diéta – príklad jedálnička na druhej strane  >

Written By
More from Redakcia
Bodkovaný cheesecake z plechu, na ktorom si pochutná naozaj každý!
Torta zvaná cheescake sa stáva v poslednej dobe veľmi populárnou a niet...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *