Len 2 zložky a vyčistíte si črevá za 21 dní!

Prečistením črevného traktu môžete predísť mnohým ochoreniam. Je dobré zbaviť sa odpadových látok a parazitov, ktoré sa v črevách čas od času nahromadia, skôr ako spôsobia veľké problémy.

Pomocou tejto jednoduchej metódy sa môžeme takmer znovuzrodiť.

Počas života priemerného človeka prejde črevným traktom takmer 40 000 litrov tekutín a 100 ton potravy, čo predstavuje približne 10 kilogramov odpadu. Ak to všetko nechcete nosiť so sebou celý život, zbavte sa toho.

Toxíny sa dostávajú do krvného obehu a často vedú k vážnym ochoreniam. Zlé fungovanie hrubého čreva môže spôsobiť zápchu, obezitu, ochorenie pečene, zlú funkciu obličiek, cukrovku, zhoršenie stavu vlasov, nechtov a pokožky, artritídu a dokonca rakovinu.

Rôzne klystýry používané na očistu vyčistia len časť hrubého čreva, len 40-50 centimetrov. Okrem toho je toto čistenie časovo náročné a môže poškodiť črevnú flóru. Preto sa oplatí zvoliť metódu, ktorá čistí celý črevný trakt.

Tu je správna metóda!

Pravidelne konzumujte ľanovú múčku počas 3 týždňov. Odporúčaná denná dávka je 1-3 lyžice. Ľanové semienko čistí črevá a zároveň chráni črevnú flóru. Táto metóda pomáha schudnúť, pretože reguluje aj metabolizmus tukov.

Znižuje hladinu cholesterolu a pomáha zbaviť sa toxínov.

Pri ktorých ochoreniach sa odporúča?
  • zápal horných dýchacích ciest a zlá funkcia žalúdka
  • žalúdočné vredy
  • zápal močových ciest, cystitída, zápal obličkovej panvičky
  • nadváha, zlý metabolizmus tukov
Ako to funguje?

Tri týždne vynechajte raňajky a namiesto nich si dajte nasledujúcu zmes.

1. týždeň: 1 polievková lyžica ľanovej múčky a 100 ml kefíru
2. týždeň: 2 polievkové lyžice ľanovej múčky a 100 ml kefíru
3. týždeň: 3 polievkové lyžice ľanovej múčky a 150 ml kefíru

Každé ráno si pripravte čerstvú ľanovú múčku pomocou mlynčeka na kávu. Počas dňa vypite aspoň dva litre čistej vody. Ľanovú diétu možno dodržiavať raz ročne.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*