Liečivá zmes, ktorej účinnosť potvrdili lekári a odborníci na výživu!

Pravidelná konzumácia týchto zložiek posilní váš imunitný systém a ochráni vaše telo pred rôznymi vírusovými a bakteriálnymi infekciami.

Táto účinná zmes sa osvedčila ako liek na mnohé choroby a jej účinnosť potvrdili odborníci a odborníci na výživu.

Tento prírodný liek zo škorice a medu používali už v staroveku rôzne národy, napríklad Egypťania ho používali na liečbu rán, Gréci na predĺženie života a Indovia na udržanie zdravej rovnováhy v tele.

Škorica a med tvoria veľmi účinnú zmes a tieto národy poznali jej výhody. Jej pozitívne účinky na zdravie potvrdila aj moderná medicína.

Používa sa na liečbu zdravotných ťažkostí a chorôb, ako sú kardiovaskulárne ochorenia, zápaly žlčníka, artritída, vysoká hladina cholesterolu, ako aj chrípka a prechladnutie.

1) Na zníženie hladiny cholesterolu:

Zmes 3 polievkových lyžíc škorice, dvoch polievkových lyžíc medu a jedného veľkého pohára vody určite zníži váš cholesterol aspoň o 10 % v priebehu nasledujúcich dvoch hodín.

2) Na liečbu kardiovaskulárnych ochorení

Ak sa chcete chrániť pred zástavou srdca alebo znížiť hladinu cholesterolu, mali by ste ráno namiesto džemu alebo marmelády jesť chlieb s medom a škoricou.

3) Na boj proti artritíde

Na liečbu artritídy by ste si mali pripraviť zmes 2 polievkových lyžíc medu, 1 polievkovej lyžice škorice a šálky prevarenej vody. Užívajte ho dvakrát denne – ráno a večer – a po chvíli môžete pozorovať zlepšenie.

4) Na liečbu zápalu žlčníka:

Zápal žlčníka možno liečiť zmesou podobnou predchádzajúcemu bodu. V tomto prípade by ste mali zmiešať 2 polievkové lyžice škorice, 1 polievkovú lyžicu medu a šálku prevarenej vody.

5) Na zmiernenie prechladnutia

Zmes 1 polievkovej lyžice medu a ¼ čajovej lyžičky škorice vám dobre poslúži pri liečbe prechladnutia, upchatého nosa a chronického kašľa.

6) Posilnenie imunitného systému

Pravidelná konzumácia týchto zložiek posilní váš imunitný systém a ochráni vaše telo pred rôznymi vírusovými a bakteriálnymi infekciami.

Zdieľajte túto užitočnú radu aj so svojími známymi na Facebooku.
Ďakujeme

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*