Masírujte svoje “tretie oko” a dosiahnete TAKÉTO úžasné výsledky!

Pred 5000 rokmi a možno aj viac. Vtedajší alternatívni lekári zistili, že pôsobením tlaku na určité časti tela môžeme dosiahnuť úžasné výsledky na orgány tela, ktoré sú možno dosť vzdialené od miesta pôsobenia tlaku. Dnes vieme, že týchto magických bodov je viac ako 400 a jeden z najdôležitejších sa nachádza na čele, medzi našimi očami! Preto ho vedci nazývajú “tretie oko”.

Poďme však preskúmať nekonečné možnosti a spôsob, akým môžeme túto časť tváre aktivovať! Okrem toho si nevyžaduje žiadne špeciálne znalosti a môžete si ho vyskúšať sami doma!

Tretie oko: jeho význam

Ťažisko mnohých náboženských presvedčení a praktík sa nachádza v bode tretieho oka. Vždy to bol spôsob, akým naše telo a myseľ dokázali komunikovať s neviditeľným svetom aury a transcendentálneho vesmíru. V tomto ohľade je tretie oko spojené so zvýšenou intuíciou a vnímavosťou. Má však aj medicínsky význam. Samotní lekári tvrdia, že tento znak je skutočne doslova spojený s tretím okom, ktorého funkcia je potlačená vďaka existencii našich dvoch očí.

Tretie oko sa tak stalo niečím iným: žľazou vylučujúcou hormóny.

Táto žľaza uvoľňuje hormóny, ktoré riadia niektoré naše špecifické inštinkty, ako sú hlad, smäd, biologické hodiny, funkcia starnutia a túžba rozmnožovať sa a mať sex. Nie je teda ťažké spojením týchto dvoch teórií pochopiť, prečo sa tretie oko považuje za také dôležité!

Ako ho aktivovať

Podľa odborníkov stačí stlačiť a ľahko masírovať oblasť, kde sa nachádza tretie oko. Pri hlbokom a pomalom dýchaní stláčajte toto miesto dve minúty. Pocítite uvoľnenie a zbavíte sa zmätku a stresu, dokonca aj somatického stresu v podobe bolesti hlavy.

Ďalšia metóda…

Pohodlne sa usaďte a dajte si dlane pred nos. Nakloňte hlavu dopredu. Prostrednými prstami sa dotknite tretieho oka, akoby ste sa modlili. V tejto polohe zotrvajte 5 minút a zhlboka dýchajte. Touto metódou vyrovnávate hormonálne poruchy, ktoré spôsobujú stres.

Pozrite si video:

Podeľte sa o tento zaujímavý článok aj so svojimi priateľmi a rodinou.

 

Written By
More from redakcia
Recept na perfektne upečenú rybu: Bežná večera, ktorá sa zmení na slávnostnú!
Ingrediencie: ryby – 400 g soľ – 10 g čierne korenie –...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *