Moja kamarátka schudla vďaka KOKOSOVÉMU OLEJU až 10kg za mesiac! Vyskúšala som to tiež, a naozaj to funguje.

Kokosový olej sa čoraz viac stáva populárnejšou súčasťou zdravej výživy.

Okrem toho, že potláča chuť na sladké, má kokosový olej ďalšie prednosti, ktoré pomáhajú udržiavať vaše telo zdravé a štíhle. Zvýšte svoj metabolizmus, uľahčite si trávenie a schudnite vďaka panenskému kokosovému oleju.

Stopnite prejedanie a chuť na sladkosti!

Tuk v kokosovom oleji spúšťa uvoľňovanie hormónu cholecystokinínu, ktorý hovorí vášmu mozgu, že ste sýty. V mieste, kde žalúdok prechádza do tenkého čreva, sú špeciálne bunky, ktoré keď zacítia tuk okamžite vyšlú do mozgu a žalúdka signál, ktorý potlačí hlad. Tým signálom je práve hormón cholecystokinín, ktorý priamym spojeným cez blúdivý nerv oznámi vášmu mozgu, že žalúdok už máte plný, že sa tam už nič nezmestí. Ten istý hormón súčasne spomalí pohyby a vyprázdňovanie žalúdka – a to je presne to, čo potrebujete, aby ste neboli o chvíľu zase hladní.

Vedci zistili, že panenský kokosový olej zvyšuje metabolizmus. Ľudia, ktorí konzumujú 2 lyžice kokosového oleja denne spálili viac kilojoulov ako tí, ktorí kokosový olej konzumujú menej alebo vôbec. Rýchly metabolizmus pomáha posilniť imunitný systém a udržať štíhlu líniu.

Pokračovanie článku >

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*