Muž, ktorý vyliečil paradentózu, prekvapil aj zubára!

Paradentóza je ochorenie, ktoré poškodzuje zuby, ďasná, čeľustné kosti a ďalšie štruktúry, ktoré sú súčasťou našich zubov.
Jej prvými príznakmi sú zápaly ďasien, ktoré sú však predzvesťou oveľa vážnejších komplikácií v budúcnosti.

Ako liečiť parodontitídu

Dobrou správou je, že paradentózu možno liečiť, ak máte k dispozícii správne lieky, ktoré užívate v správnom čase. Takto môžete predísť ďalším zdravotným problémom vrátane straty všetkých zubov. Skúsenosť jedného starého muža v Nemecku bola taká pozitívna, že sa rozhodol podeliť o svoj recept s ostatnými ľuďmi na celom svete.

Ako uvádza:

“Úplne som si vyliečil paradentózu a chcem ukázať ostatným, že to dokážu aj oni. Môj zubár bol výsledkom veľmi prekvapený. No liek, ktorý som použil, je bežne dostupný, lacný a úplne prírodný.” Tento starý muž šesť mesiacov pravidelne pil obyčajnú citrónovú šťavu zmiešanú s vodou.

Niekedy to boli aj 3 až 4 citróny denne. Nekloktal však, ale vypil šťavu.

Ako citrónová šťava pôsobí proti paradentóze

Napriek svojej kyslej chuti vytvára citrónová šťava v tele zásadité prostredie, ktoré je mimoriadne dôležité pre zdravie.
Baktérie, ktoré spôsobujú parodontitídu, nemôžu v takomto alkalickom prostredí prežiť. No ich eradikácia následne vedie k zániku choroby.

Ďasná sú potom silnejšie, zdravšie, bez zápalov a uvoľnených zubov.

Okrem toho citrónová šťava obsahuje veľké množstvo vitamínu C, ktorý zastavuje krvácanie a pomáha tak aj hojeniu ďasien.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*