Muž, ktorý vyliečil paradentózu, prekvapil aj zubára!

Paradentóza je ochorenie, ktoré poškodzuje zuby, ďasná, čeľustné kosti a ďalšie štruktúry, ktoré sú súčasťou našich zubov.
Jej prvými príznakmi sú zápaly ďasien, ktoré sú však predzvesťou oveľa vážnejších komplikácií v budúcnosti.

Ako liečiť parodontitídu

Dobrou správou je, že paradentózu možno liečiť, ak máte k dispozícii správne lieky, ktoré užívate v správnom čase. Takto môžete predísť ďalším zdravotným problémom vrátane straty všetkých zubov. Skúsenosť jedného starého muža v Nemecku bola taká pozitívna, že sa rozhodol podeliť o svoj recept s ostatnými ľuďmi na celom svete.

Ako uvádza:

“Úplne som si vyliečil paradentózu a chcem ukázať ostatným, že to dokážu aj oni. Môj zubár bol výsledkom veľmi prekvapený. No liek, ktorý som použil, je bežne dostupný, lacný a úplne prírodný.” Tento starý muž šesť mesiacov pravidelne pil obyčajnú citrónovú šťavu zmiešanú s vodou.

Niekedy to boli aj 3 až 4 citróny denne. Nekloktal však, ale vypil šťavu.

Ako citrónová šťava pôsobí proti paradentóze

Napriek svojej kyslej chuti vytvára citrónová šťava v tele zásadité prostredie, ktoré je mimoriadne dôležité pre zdravie.
Baktérie, ktoré spôsobujú parodontitídu, nemôžu v takomto alkalickom prostredí prežiť. No ich eradikácia následne vedie k zániku choroby.

Ďasná sú potom silnejšie, zdravšie, bez zápalov a uvoľnených zubov.

Okrem toho citrónová šťava obsahuje veľké množstvo vitamínu C, ktorý zastavuje krvácanie a pomáha tak aj hojeniu ďasien.

Written By
More from redakcia
Prestaňte užívať ibuprofén. Tu je dôvod!
Státisíce ľudí na Slovensku, ale aj inde vo svete, užívajú ibuprofén na...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *