Na niekoľko rokov zabudnite na prechladnutie a chrípku! Náklady na túto liečbu sú nulové!

Ak máte pocit, že sa chystáte prechladnúť, máte bolesti kĺbov, bolesti hrdla alebo horúčku, musíte konať veľmi rýchlo. Existuje riešenie SOS, ktoré môže byť účinné na poslednú chvíľu.Takto sa vyhnete chorobe!

1. Umyte si nos roztokom jedlej sódy!

Pripravte roztok. Rozpustite 1 čajovú lyžičku sódy bikarbóny v šálke vody. Podľa odborníkov je najlepšie vyňuchať sódu z dlane oboma nosnými dierkami naraz a potom ju vypustiť cez ústa.

Táto metóda sa neodporúča pri chronických infekciách stredného ucha, pretože voda, ktorá sa dostane do stredného ucha, nie je pre zápal dobrá. Ďalšou metódou je nájsť malú kanvicu a naliať vodu do nosovej dierky. Počas 5 až 10 minút sa z nosovej dutiny dostane veľa nečistôt.

2. Nasajte Streptocide do nosa a hrdla

Rozdrvte pastilku Steptocid v lyžičke. Potom tento prach budeme sať oboma nosnými dierkami. Len pomaly, opatrne, aby sa nám prach dostal do hrdla. Rozdeľte jednu pastilku na 3-4 krát. Túto operáciu vykonávame 6x denne, po dobu 3-4 dní. Môžeme znížiť počet opakovaní v závislosti od závažnosti ochorenia. Ale liečba by nemala trvať dlhšie ako 6 dní.

Vždy sa poraďte so svojím lekárom skôr ako začnete niečo praktizovať, pretože môžete mať aj iné ochorenia.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*