Narodili ste sa v znamení Býka alebo niekoho takého poznáte? Ide o naozaj výnimočných ľudí!

Termín: 21. 4. – 21. 5.

Najviac si rozumie: Rak, Panna, Škorpión a Kozorožec

Silné a slabé stránky

Silné stránky

Býk je známy pre svoju zodpovednosť. Je milý, spoľahlivý a starostlivý. Vždy sa snaží podať pomocnú ruku a vždy je pripravený ostatných podporiť, keď nevedia ako ďalej. Je prakticky a materiálne založený, čo mu dáva predpoklad byť dobrým finančným poradcom alebo akýmkoľvek zamestnancom banky. Je vytrvalý, a keď sa do niečoho pusti, tiež to dokončí.

Slabé stránky

Býva často lenivý, tvrdohlavý a mnohokrát lipne na hmotnom vlastníctve. Ak vo vzťahu svojmu partnerovi na 100% neveríbýva majetnícky a kontroluje každý jeho krok. Tiež zle znáša zmenyale ak zvládne všetky tieto nástrahy, je to veľmi milý a priateľský človek.

Býk vo vzťahoch

Býk je na jednu stranu trochu introvert, a ak sa do niekoho zamiluje, väčšinou tento vzťah trvá dlho. Je to dôveryhodný a lojálny človek, ktorý každému ale hneď neverí. V priateľstve býva spoľahlivý a milý, je to ten typ kamaráta, ktorý vás vždy vypočuje, poradí a zastane, nech sa deje čokoľvek. Ak však Býkovi pretečie pohár trpezlivosti, býva konfliktný a agresívny. Vie byť tiež pekne tvrdohlavý.

Pokračovanie na druhej strane >

Written By
More from Redakcia
Najlepšia čokoládová torta na svete! BEZ PEČENIA, BEZ MÚKY A BEZ CUKRU! Čokoládové pokušenie, ktoré stojí za to!
Pozor na predávkovanie čokoládou! Ak hľadáte recept na tú najlepšiu čokoládovú tortu...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *