Neuveriteľne rýchla diéta, s ktorou schudnete až 10 kg za týždeň! Funguje aj u tých, ktorým váha ide veľmi ťažko dole.

Zdroj: somvkusom.ru

Ak je vaším cieľom rýchlo schudnúť , tento článok je pre vás. Žiadna dlhá abstinencia od nezdravých jedál, špecifické zložky alebo zložité pravidlá. Všetko je veľmi jednoduché: jeden výrobok, jeden týždeň. Ak bude úspešný, stratíte od 5 do 10 kg za 7 dní.

Ak poznáte monodietu , pravdepodobne viete, že tento druh stravovania sa  inak nazýva tvrdá strava. Ak je založená na ryži alebo pomarančoch, môžete sa na takú stravu držať po dobu 3-4 dní, pretože telo nebude mať bielkoviny ani sacharidy ani iné dôležité živiny.

Chudnutie na tvarohu

Kalorický obsah nízkotučného tvarohu (od 2% do 5%) je od 90 do 150 kcal. V tomto prípade je tvaroh cenný zdroj výživných bielkovín, vápnika a zdravých tukov. Tento diétny produkt má pozitívny účinok na tráviaci systém, kožu, vlasy a nechty, ktoré trpia hlavne bez prítomnosti živín a porúch príjmu potravy.

Diéta na tvarohu trvá až 7 dní a výsledok, podobne ako väčšina mono-diét, je okamžitý. Tento deň sa môže strata váhy pohybovať od 500 do 1000 g. To sa deje, pretože telo bez toho, aby dostalo veľa sacharidov a tukov, začína rozkladať svoje vlastné tukové bunky, aby získali energiu. To je dôvod, prečo tvaroh je považovaný za produkt spaľujúci tuky.

Neexistuje jasné menu. Je to len tvaroh, ktorý môžete kedykoľvek denne jesť, ale je najlepšie dodržiavať plán stravovania, aby ste nešokovali žalúdok. Urobte si rozvrh jedál a nejedzte viac ako 800 gramov tvarohu denne. Výsledok sa vám bude určite páčiť!

Dodržiavajte pravidlá stravovania

  1. Mal by to byť nízkotučný, ale nie úplne nízkotučný tvaroh (do 5%), aby telo získalo viac živín.
  2. Čistý tvaroh. Zmäkčená smotana, cukor a džem znižujú vaše úsilie na nulu.
  3. Nepoužívajte zlepšovače chuti ako cukor a soľ.
  4. Najviac 7 dní.
  5. Pite viac vody (najlepšie minerálne), môžete čaj bez cukru. Odporúčame, aby ste sa zdržali kávy a alkohol je prísne zakázaný.

Článok pokračuje na druhej strane >

Written By
More from Redakcia
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *