Pite tento nápoj a budete mať čisté črevá!

Tráviaci proces je mimoriadne zložitý a tráviaci trakt je komplikovaný mechanizmus. Ak je správne trávenie narušené, trpí celkový zdravotný stav a telo nemôže získať základné živiny, ktoré potrebuje. Nečistoty a toxíny sa hromadia v tele a vedú k mnohým následným zdravotným problémom. Aby ste tomu predišli, je potrebné aspoň dvakrát ročne očistiť telo a konzumovať zdravé potraviny. Odstráni sa tak odpad a toxické usadeniny v tele, čím sa podporí celkové zdravie.

Nasledujúci nápoj vám pomôže prečistiť hrubé črevo, bojovať proti zápche a optimalizovať zdravie.

Účinný nápoj na čistenie čriev

Jablková šťava je jednou z najúčinnejších zložiek, ktoré môžete použiť spolu s citrónovou šťavou na očistu hrubého čreva.

Šťavu z niekoľkých jabĺk by ste mali vylisovať v odšťavovači alebo mixéri. Potom stačí vypiť pohár takto vylisovanej a nefiltrovanej jablčnej šťavy a po 30 minútach pohár vody. Tento postup opakujte niekoľkokrát denne počas 3 dní.

Aby ste zvýšili účinok očistnej procedúry hrubého čreva, môžete medzi jednotlivými pohármi vypiť citrónovú šťavu alebo pridať 2 polievkové lyžice čerstvo vylisovanej citrónovej šťavy do jablkovej šťavy a vypiť zmes dvakrát denne.

Ako ráno správne prebudiť žalúdok

Do pohára vlažnej vody pridajte štipku morskej soli, šťavu z jedného citróna a trochu medu. Pite ho každé ráno hneď po prebudení na lačný žalúdok.

Ak je pre Vás tento článok užitočný, zdieľajte ho aj so svojimi priateľmi na Facebooku. Ďakujeme.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*