Po 5 minútach nastane pocit dokonalej úľavy! Túto metódu používa čoraz viac ľudí!

Nasledujúca metóda sa môže zdať trochu zvláštna, ale skôr ako ju úplne zavrhnete, stojí za to ju vyskúšať. Vyskúšajme to, pretože to robí čoraz viac žien na celom svete!

Rozmýšľali ste niekedy, ako odstrániť ušný maz čo najbezpečnejším spôsobom? Tyčinky na čistenie uší nie sú vôbec zdravé, v skutočnosti ich používanie môže len viac uškodiť. Tampónmi do uší si môžete poškodiť sluch a zaviesť do zvukovodu množstvo baktérií.

Ušné sviečky sú veľmi bezpečné, pomôžu vám zbaviť sa ušného mazu a mnohých nečistôt. Môžete si ich kúpiť vo väčšine obchodov so zdravou výživou, pozorne si prečítajte návod alebo sa opýtajte predavača a vyskúšajte to. Vezmite si papierovú utierku (obrúsok), ľahnite si na bok a priložte si utierku na ucho.

Zapáľte ušnú sviečku a potom si ju vložte do ucha cez papierový obrúsok. Ak to robíte prvýkrát, je dobré požiadať niekoho o pomoc. Teplo z voskovej sviečky skutočne vytiahne ušný maz a nečistoty z uší.

Tí, ktorí to vyskúšali, uvádzajú neuveriteľný pocit, akoby sa celá hlava vyčistila, bola ľahká a vzdušná. Teplo ušnej sviečky stimuluje krvný obeh, takže zmierňuje aj príznaky rôznych ochorení uší a dutín. Odporúča sa aj pri prechladnutí a dýchacích ťažkostiach.

Ak ste chorí, môžete použiť maximálne jednu ušnú sviečku denne, ale ak ste zdraví a chcete si len oddýchnuť, môžete ju použiť raz za mesiac.

Podeľte sa o tento článok aj so svojimi priateľmi a rodinou.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*