Porcia tohto ovocia, je desaťtisíckrát silnejšia ako bežná chemoterapia. Prečo o tomto ovocí nevieme?

Odborníci zistili, že jedna porcia tohto ovocia, ktorá dokáže vyliečiť rakovinu, je desaťtisíckrát silnejšia ako bežná chemoterapia. Pravdou je, že najväčší výrobcovia liekov nechcú, aby sa táto pravda dostala na verejnosť. Prečo? Pretože ich drogy by sa nepredávali.

Pozrite si tento článok a zistite, čo je toto výnimočné ovocie. Mnohí odborníci ho považujú za najsilnejšiu antikarcinogénnu látku na svete. Otázka za milión – ako sa volá toto ovocie? Je to Guanabana alebo tiež plod stromu soursop. Je to magický produkt, ktorý zabíja rakovinové bunky.

Prečo o tomto ovocí nevieme?

Na túto otázku existuje jednoduchá odpoveď, ako už bolo spomenuté vyššie, na výrobe syntetických verzií sa podieľajú organizácie, ktoré majú na výrobe záujem.

To im umožňuje zarobiť veľa peňazí. Môžete pomôcť nielen sebe, ale aj všetkým svojim blízkym tým, že im poviete, že je dobré piť šťavu z guanabany a predchádzať tak rôznym chorobám.

Chutí príjemne a na rozdiel od chemoterapie nemá žiadne negatívne účinky. Tento strom môžete zasadiť aj na svojom dvore. Navyše sú všetky jej časti užitočné.

Guanabana – čo o nej potrebujete vedieť:

Tu sú informácie, ktoré by ste mali vedieť a názory odborníkov. Guanabana je nízko rastúci strom, nezaberie veľa miesta. V Brazílii je známy ako soursop, v Latinskej Amerike ako Guanabana.

Plody sú veľké, sladké a dajú sa jesť surové. Používajú sa na výrobu nápojov, pečiva a podobne. Záujem o tieto rastliny súvisí s ich veľmi silnými účinkami v boji proti rakovine. Rastlina má liečivé účinky na všetky typy rakoviny, pôsobí na všetky formy rakoviny.

Ďalšie výhody rastliny

Odborníci sa tiež domnievajú, že rastlina je širokospektrálnym antibiotikom a má veľmi silné protiplesňové a antiparazitárne vlastnosti, ktoré môžu pomôcť regulovať krvný tlak.

Pôsobí ako antidepresívum, pomáha pri nervových poruchách a strese. Od roku 1970 viac ako 20 laboratórnych testov dokázalo, že extrakt ničí zhubné bunky dvanástich typov rakoviny vrátane rakoviny hrubého čreva, pankreasu, pľúc, prsníka a prostaty…

Niet divu, že táto plodina je desaťtisíckrát účinnejšia na rakovinové bunky ako známy chemoterapeutický liek adriamycín. A výťažok zo soursopu ničí len rakovinové bunky. Nemá vplyv na zdravé, nemá žiadne vedľajšie účinky.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*