Potrite si týmto korením tvár a krém proti vráskam už nebudete potrebovať!

Dnes sú takmer všetky ženy veľmi citlivé na vrásky. V minulosti sme na prítomnosť vrások kládli oveľa menší dôraz, no pravdou je aj to, že sa začali objavovať až vo vyššom veku.

Stres, prepracovanosť a škodliviny prispievajú k tomu, že vrásky zanechávajú hlbokú stopu na tvári človeka už v 20. a 30. roku života.

Zabudnite na drahé kozmetické kúry a mastičky, skúsme niečo prírodnejšie. Nižšie uvedená zmes je veľmi účinná, nestojí takmer nič a už po niekoľkých ošetreniach uvidíte výsledky.

Znižuje výskyt vrások a tiež spomaľuje proces starnutia. Tajomstvo účinnosti spočíva v hlavnej zložke, aníze.

Ingrediencie:

  • 1 hrsť anízu
  • 1 šálka vody

Príprava:
Vodu priveďte do varu, a keď zovrie, pridajte aníz. Odstráňte z tepla, prikryte a nechajte 5 minút odstáť. Potom ju prefiltrujte a výslednú tekutinu nalejte do malej fľaštičky.

Aspoň raz denne si po prebudení umyte tvár týmto odvarom, najmä v oblastiach, kde sa už vytvorili vrásky. Anízový výplach môžete použiť aj večer, keďže takto bude ošetrenie oveľa účinnejšie. Aníz robí pokožku jemnou a hladkou a vďaka tomu zmiznú aj vrásky.

Netreba utrácať veľa peňazí za drahú kozmetiku, skúsme radšej túto zmes. Kúru je možné doplniť aj anízovým esenciálnym olejom, pretože takto môže byť oveľa účinnejší.

Je ľahko dostupný v obchodoch s bylinkami a používa sa ako prísada do mnohých kozmetických prípravkov. Ak sa nám ho podarilo zohnať, kvapnite do odvaru 1-2 kvapky anízového oleja a užívajte takto.

Ak vás článok zaujal, zdieľajte ho aj so svojimi priateľmi.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*